Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2008-09-24 01:49:16 przez system

Duże zainteresowanie sekcjami MDK

Miejski Dom Kultury i sekcja Ogniska Baletowego przy MDK ogłaszają, że w związku z bardzo dużym zainteresowaniem dzieci istnieje jeszcze możliwość dodatkowych zapisów do tej sekcji jak równiez innych, które pozwolą ich uczestnikom na zaspokojenie swych twórczych aspiracji.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 45 minut. Cena za miesiąc wynosi 50 zł. Istnieje również możliwość zapisów do sekcji tańca nowoczesnego, prowadzonej przez Andrzeja Starowicza - Andrew's Dance oraz Krystiana Nowaka. Nadal trwa także rekrutacja do teatru dziecięcego, który rusza od 2 października oraz teatru dla dorosłych. Uczestnictwo w tym ostatnim jest darmowe. Również od października wszyscy (a może lepiej: wszystkie) chętni mogą uczęszczać na zajęcia z tańca brzucha. Przez cały czas można zapisywać się na perkusję oraz kółko plastyczne, a także modelarstwo lotnicze. Organizatorzy zajęć przepraszają za ewentualne zmiany, jakie mogą pojawić się w harmonogramie. Jest to spowodowane chęcią jak najlepszego dopasowania dni i godzin do poszczególnych wymagań sekcji i jej uczestników.
Ze względu na bardzo różnorodną ofertę zajęć, a mając ograniczone możliwości lokalowe MDK stara się poszukiwać najdogodniejszych rozwiązań. W związku z tym część zajęć odbywa się w filii przy ul. Wojska Polskiego. Ewentualni chętni proszeni są o przemyślane decyzje w wyborze sekcji i w razie rezygnacji z niej o poinformowanie o tym fakcie instruktora ze względu na duże zainteresowanie i długie listy rezerwowych.