Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2019-09-05 19:33:57 przez eb

Halinka Mlynkowa....

... i wiele innych atrakcji na zakończenie Weekendu z Zabytkami

Halinka Mlynkowa będzie gwiazdą tegorocznego Muzycznego Zakończenia Weekendu z Zabytkami, które odbędzie się w niedzielę w Parku Rodzinnym Uzbornia w Bochni. Będzie to zapewne niezwykły występ tej wspaniałej
artystki, podczas którego zaprezentuje nie tylko nowe piosenki ale też wiele starszych, wszystkim znanych utworów.

Tego wieczoru na scenie zaprezentuje się także Kasia Moś i Adam Krylik, którzy wystąpią z akompaniamentem Orkiestry Dętej Baczków. Występ ten również będzie niezwyczajny, gdyż oprócz gości specjalnych z orkiestrą gościnnie wystąpi także sekcja smyczkowa. Zapowiada się wspaniały wieczór pełen muzycznych uniesień i niesamowitych wrażeń.

Niedzielna impreza rozpocznie się już o godzinie 15:00. Na Uzborni oprócz występów na scenie będzie wiele atrakcji dla dużych i małych. Nasi goście przygotowali wiele niespodzianek. W koralowym kamperze Małopolska Organizacja Turystyczna, będzie prowadzić konkursy, a także dzielić się wiedzą o Małopolsce.
Będzie kiermasz książek i gier, a to wszystko po to aby wspomóc Lilkę Stanisz, małą mieszkankę Bochni.
Całkowity dochód przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację dziewczynki. Zbiórka odbędzie się pod patronatem Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży Auxilium, której
podopieczną jest Lilianka. Oprócz dobrej muzyki, edukacyjnych warsztatów, w niedzielne popołudnie będzie również aktywnie i zdrowo.

Ruszymy się po zdrowie na warsztatach sportowych z Barbell Club Bochnia. Będą konkursy, zawody i porady dietetyczno – treningowe, a Fit Bite Catering Dietetyczny, poczęstuje Was również swoimi produktami.

Zaprosiliśmy do współpracy Stowarzyszenie Bochnianie Bezdomniakom, będzie można zaadoptować psiaka i kociaka oraz wesprzeć działalność stowarzyszenia.
O tym jak zrobić piękny makijaż oraz jak dobrać odpowiednie kosmetyki dowiecie się dzięki warsztatom wizażu z Drogeria Kamelia, która wspólnie z PUPA Milano Italy zadba o wszystkie nasze Panie obecne w niedzielę.

Panie ze Grupy Małopolanki tworzą Być Kobietą zPasją. Będą uczyć szyć szydełkowe cudności Na warsztatach nie
zabraknie również zabaw kulinarnych. Do mobilnej kuchni spotkań zaprasza Edukacyjny Ośrodek Plenerowy Frankówka Mała z Cichawki.
Do świata rolnika zaprosi Państwa niezawodna ekipa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, która w tym roku świętuje 25 lecie działalności. Na stoisku odbędą się konkursy z nagrodami dotyczące roślin i zwierząt, malowanki dla najmłodszych, punkt informacyjny, rozpowszechnianie i udzielanie wiedzy na temat programów z unii
europejskiej dla obszarów wiejskich.

Pracownia rerum architektura krajobrazu zaprasza na warsztaty rodzinne pt. "Warto tworzyć przyszłość - rysujemy, malujemy, budujemy".
Kinga Magdoń zaprosidzieciaki do wspólnej zabawy.
Kolejny nasz parter, którego będziecie mogli spotkać w niedzielne popołudnie to Zespół Parków Krajobrazowych
Województwa Małopolskiego. Na stoisku odbędą się warsztaty -"Zaprośmy zwierzęta do naszych ogrodów" podczas których wykonywane będą budki dla ptaków i owadów.

Oprócz warsztatów dla dużych i małych podczas Muzycznego zakończenie Weekendu z Zabytkami czekają na Was również atrakcje na scenie. Będziemy śpiewać, tańczyć, wręczać nagrody i zadawać pytania Przedstawimy Wam 20
wyjątkowych kobiet. Kobiety z Pasją Powiatu Bocheńskiego wspólnie z Małopolankami tworzą Być Kobietą z Pasją. Kobieta z Pasją to projekt realizowany w związku z 20-leciem Powiatu Bocheńskiego.

Na scenie wystąpią także wychowankowie szkoły Dance &Fitness House Bochnia z fantastycznym pokazem. Teatr Artystokratyczny zaprezentuje koncert Lata 20, Lata 30. Będzie też premiera teledysku pokolenie oraz quiz wiedzy o
powiecie bocheńskim z naprawdę niezłymi nagrodami.