Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2019-09-06 20:32:03 przez eb

Mobilne centrum promocyjne zawita do Bochni

Camper Małopolska to samochód kempingowy, który krąży po drogach Europy propagując zabytki Małopolski. W sobotę będziemy go mogli zobaczyć w naszym mieście, w ramach wydarzenia Weekend z Zabytkami.

Spotkamy się z nim przy szybie Campi Kopalnia Soli "Bochnia", od 12.00 do 16.00, natomiast w niedzielę zawita do Park Rodzinny Uzbornia gdzie od godz. 15.00 będzie promował atrakcje Małopolski.

Przypomnijmy, że od 2013 r. ekipa mobilnego centrum promocji regionu odwiedziła większość państw europejskich, w których przygotowywała akcje promocyjne, zachęcające mieszkańców miast oraz przebywających w nich turystów do przyjazdu do Małopolski.
Zgodnie z hasłem przewodnim projektu „Follow us to Małopolska”, śledząc camperowego bloga oraz facebooka można cały czas podążać śladami ekipy, która w wybranych miejscach organizuje akcje promocyjne i rozdaje materiały informacyjne na temat atrakcji turystycznych Krakowa i Małopolski. Tematami przewodnimi prezentacji są miejsca o turystycznej randze światowej, wpisane na prestiżową Listę UNESCO, przyciągające każdego roku tysiące turystów.