Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2009-01-10 12:59:54 przez system

Zlicytuj Stratocaster'a z autografami

Undergroundowa Stolica Polski tradycyjnie do orkiestrowych aukcji internetowych zaprosiła znane osoby. Specjalna prośba została skierowana do ludzi z kręgów polityki, życia publicznego, artystów, sportowców, także tych, którzy dali się poznać dzięki swojej pracy na rzecz innych, o przekazanie podczas XVII Finału jakiegoś przedmiotu na rzecz Fundacji.

Odzew okazał się bardzo szeroki, a do Fundacji zaczęły napływać niezwykłe przedmioty od niezwykłych ludzi. Na apel odpowiedział również Leszek Cichoński polski gitarzysta bluesowy, kompozytor i aranżer. Wykładowca warsztatów muzycznych w Bolesławcu, Brodnicy i Zakrzewie. Organizator Thanks Jimi Festival i Gitarowego Rekordu Guinnessa we Wrocławiu. Autor kursów do nauki gry na gitarze "Blues — Rock Guitar Workshop" i "Gitarowe ABC". Podarowany przedmiot to Gitara Richwood Stratocaster z autografami : Borysewicza, Cichońskiego, Styczyńskiego, Sygitowicza i Raduliego.
Biały Stratocaster firmy Ritchwood o wartości historycznej. Autografy znalazly się na nim po Gitarowym Rekordzie Guinnesa 2008. Instrument jest nowy, ma bardzo wygodny gryf i świetne brzmienie Stratocastera.

Fundacja serdecznie dziękuje za ofiarowane przedmioty.

Jak co roku, do każdej aukcji wystawianej przez nas, dołączony będzie certyfikat.

Zapraszamy do licytacji

http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=214082