Kategoria: Region
Opublikowano: 2016-07-01 14:57:45 przez system

2 lipca Black Sabbath wystąpi w Krakowie

Black Sabbath – największa metalowa kapela wszech czasów w sobotę 2 lipca wystąpi w Tauron Arenie Kraków. Będzie to koncert w ramach trasy: „The End” – The Final Tour. Jako support wystąpi Rival Sons.

Zaczęło się prawie pięć dekad temu z trzaskiem pioruna, wraz z odległym biciem dzwona, a następnie monstrualnym riffem, który wstrząsnął ziemią. Najcięższe rockowe brzmienie jakie kiedykolwiek słyszano. W tym właśnie momencie narodził się Heavy Metal, stworzony przez zespół młodych nastolatków z Birmingham w Anglii.

Teraz nadchodzi koniec, to ostatnia trasa największej metalowej kapeli wszech czasów – Black Sabbath. Ozzy Osbourne, Tony Iommi i Geezer Butler zamykają ostatni rozdział niesamowitej historii zespołu.

Pożegnalna trasa Black Sabbath – „The End” w Europie, rozpoczęła się 1 czerwca 2016 roku i jak mówią organizatorzy: prześcignie wszystkie poprzednie trasy wraz ze swoją najbardziej hipnotyzującą produkcją w historii istnienia zespołu.

Black Sabbath wystąpi w Tauron Arenie Kraków w sobotę 2 lipca – rozpoczęcie koncertu zaplanowano na godz. 20:40. Jako suport wystąpi zespół Rival Sons (godz. 19:40). Bramy zostaną otwarte o godz. 18:00.

Dodatkowe informacje o zespole: www.blacksabbath.com/; www.facebook.com/BlackSabbath. Support: www.rivalsons.com

Informacje o biletach są dostępne na stronie: www.LiveNation.pl.

W dniu wydarzenia dostępne będą szatnie (na poziomie A).

W Tauron Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł. W dniu wydarzenia parking będzie dostępny od godz. 16:00. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.eventim.pl.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie Tauron Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe: „Tauron Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”; „Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II); „Tauron Arena Kraków NŻ”.

W związku z odbywającym się koncertem Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie skieruje w rejon Tauron Areny Kraków dodatkowe rezerwowe tramwaje. W razie potrzeby będą one wykorzystane na liniach, na których, po zakończeniu wydarzenia, obserwowane będzie zwiększone zainteresowanie pasażerów.