Kategoria: Region
Opublikowano: 2015-12-17 16:18:23 przez system

7. Festiwal Biegowy: niższe opłaty tylko do końca roku

Lista zgłoszeń do 7. PZU Festiwalu Biegowego obejmuje już ponad 2200 osób. Kryniccy organizatorzy cieszą się, że festiwalowa oferta przypadła do gustu polskim biegaczom i… obiecują kolejne atrakcje! Przypominają jednocześnie o zbliżającym się końcu terminu obowiązywania najniższych opłat startowych – 31 grudnia.

W zgłoszeniach do Festiwalu przeważają rejestracje indywidualne i pojedyncze, na wybrane biegi. Sukcesywanie przybywa też osób, które przyjadą do Krynicy z całą rodziną. Karnety startowe – dwudniowy, trzydniowy lub rodzinny - w nieco ponad miesiąc dostępności oferty zakupiło już ponad 50 osób - informuje Fundacja „Festiwal Biegów”.

Najpopularniejszą konkurencją Festiwalu Biegowego pozostaje Życiowa Dziesiątka – najszybszy bieg na 10 km w Polsce. Z Krynicy-Zdroju do Muszyny chce pobiec już ponad 700 osób. Blisko połowa biegaczy ukończyła 35 rok życia – wszyscy wezmą udział w 6. Mistrzostwach Polski Masters w Biegu Ulicznym na 10 km, rozgrywanych właśnie podczas naszego Festiwalu.

Szerokie zainteresowanie towarzyszy Biegowi 7 Dolin. Na 100-kilometrowy bieg w Beskidzie Sądeckim, rozgrywany po raz trzeci w randze MP w Ultramaratońskim Biegu Górskim, zapisało się już ponad 400 osób. Do towarzyszących biegów na 34 i 64 km – ponad 450.

Sympatią polskich i zagranicznych biegaczy cieszą się też Koral Półmaraton (350 złgoszeń) czy Bieg Nocny na 7 km (300 zgłoszeń). Iron Run – najgrudniejszy bieg etapowy w Polsce skusił już 57 śmiałków. Obszerne statystyki zapisów na 7 PZU Festiwal Biegowy dostępne są pod poniższym adresem:
https://www.festiwalbiegowy.pl/rejestracjaFB2016xp/index.php/statystyki/index

Zapisz się już dziś i oszczędź!

Do końca 2015 roku obowiązują promocyjne opłaty startowe na krynickie biegi. Z najniższych stawek, nawet o 30% korzystniejszych niż przed rokiem, można korzystać do 31 grudnia.

Od 1 stycznia zmienią się także ceny karnetów startowych: 2-dniowy będzie kosztował 65 zł, a 30-dniowy – 90 zł. Nie warto zatem zwlekać z zapisami, a za zaoszczędzone pieniądze np. sprawić najbliższym prezent gwiazdkowy!

  1. PZU Festiwal Biegowy odbędzie się w dniach 9-11 września w Krynicy-Zdroju.

Program imprezy:
http://www.festiwalbiegowy.pl/festiwal-biegowy/program-1#.VmqqW-PhCnc

Regulamin imprezy:
http://www.festiwalbiegowy.pl/festiwal-biegowy/regulamin-0

Informacja o nagrodach:
http://www.festiwalbiegowy.pl/festiwal-biegowy/nagrody-2

Zapisy:
https://www.festiwalbiegowy.pl/rejestracjaFB2016xp/index.php/rejestracja/create