Kategoria: Region
Opublikowano: 2016-06-14 08:21:31 przez system

Bilans Kariery – coś więcej niż CV

Wszystkich pracujących mieszkańców Małopolski, którzy ukończyli 25 lat i mają wykształcenie maksymalnie średnie lub są powyżej 50. roku życia - niezależnie od posiadanego wykształcenia, Wojewódzki Urząd Pracy w Jkrakowie zaprasza na Bilans Kariery.

Z Bilansem Kariery dowiesz się, w krórym kierunku powinieneś się rozwijać. Bilans Kariery jest również pierwszym krokiem do otrzymania bonów szkoleniowych na szkolenia językowe i komputerowe.

Już dziś można zgłosić swój udział w projekcie Kierunek Kariera. Na stronie https://www.pociagdokariery.pl/kierunek-kariera-1/35,pracujesz-skorzystaj-z-naszej-oferty, znajdziesz formularz zgłoszeniowy, wypełnij go, wydrukuj, podpisz i przynieś na spotkanie z doradcą zawodowym.

Jeśli ukończyłeś 25 lat i masz maksymalnie wykształcenie maturalne lub jesteś powyżej 50. roku życia, uczysz się, pracujesz lub mieszkasz w Małopolsce, jesteś osobą zatrudnioną lub samozatrudnioną (w tym przypadku prosimy o wypełnienie dodatkowo formularza dotyczącego pomocy de minimis) to najprawdopodobniej spełniasz wymogi formalne w projekcie i po wypełnieniu zgłoszenia będziesz mógł rozpocząć Twój Bilans Kariery.

Wszystkie osoby, spełniające wyżej wymienione kryteria mogą skontaktować się z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Krakowie pl. Na Stawach 1, 30-107 Kraków. Zadzwoń i umów się na spotknie z doradcą tel. 12 4240738, e-mail: iplichta@wup-krakow.pl.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat projektu zadzwoń tel. 12 61 84 455, email: kariera@krakow.pl