Kategoria: Region
Opublikowano: 2015-12-15 14:47:53 przez system

Bilety na mecze Euro 2016 w piłce ręcznej już dostępne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Związek Piłki Ręcznej w Polsce przygotował niespodziankę dla kibiców. Od poniedziałku 14 grudnia od godz. 11.00 rozpoczęła się kolejna faza dystrybucji biletów, głównie na mecze Polaków podczas Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016.

Do sprzedaży trafiły wejściówki na mecze w Tauron Arenie Kraków, w której grać będzie reprezentacja Polski. Bilety są dzienne - uprawniają do oglądania wszystkich spotkań tego samego dnia. Ceny na mecze Polaków zaczynają się od 99 zł. Wejściówki można kupić za pośrednictwem portalu ebilet.pl, który jest jedynym Oficjalnym Partnerem Biletowym ME 2016. Każda osoba może nabyć maksymalnie 6 sztuk.

Mistrzostwa Europy Piłkarzy Ręcznych odbędą się w dniach 15-31 stycznia przyszłego roku w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku. Weźmie w nich udział 16 drużyn, które zostały podzielone na 4 grupy:
Grupa A (Kraków) - Polska, Francja, Serbia i Macedonia
Grupa B (Katowice) - Chorwacja, Islandia, Białoruś i Norwegia
Grupa C (Wrocław) - Niemcy, Hiszpania, Szwecja i Słowenia
Grupa D (Gdańsk) – Dania, Węgry, Rosja i Czarnogóra

Reprezentacja Polski w pierwszej fazie będzie rywalizować w grupie A i rozegra mecze w dniach 15 stycznia (z Serbią), 17 stycznia (z Macedonią) i 19 stycznia (z Francją) w Tauron Arenie Kraków.

Do dalszej fazy rywalizacji zakwalifikują się tylko trzy najlepsze zespoły z każdej z grup. W przypadku awansu Polacy swoje mecze będą rozgrywali również w Krakowie. Walka o medale także rozegra się w Krakowie.