Kategoria: Region
Opublikowano: 2016-12-16 15:24:48 przez system

Co miesiąc darmowe bilety SKA i KMK

12 miesięcznych biletów kolejowych – strefowych SKA, 12 miesięcznych biletów na wszystkie linie Komunikacji Miejskiej w Krakowie, 24 7-dniowe bilety Komunikacji Miejskiej w Krakowie i 24 doładowania tPortmonetki o wysokości 50 zł – takie nagrody co miesiąc mają szanse wygrać wszyscy zarejestrowani użytkownicy Małopolskiej Karty Aglomeracyjnej (MKA) i aplikacji mobilnej iMKA. Konkurs startuje 15 grudnia 2016 roku i trwać będzie przez cały przyszły rok.

Jesteś użytkownikiem Małopolskiej Karty Aglomeracyjnej lub aplikacji mobilnej iMKA? A może jeszcze nie zarejestrowałeś się do systemu, ale o tym myślisz? Nie czekaj, zrób to już dziś i wygraj darmowy bilet kolejowy, lub bilet Komunikacji Miejskiej w Krakowie. 15 grudnia ruszył bowiem konkurs skierowany do wszystkich aktywnych użytkowników MKA lub iMKA. Od dziś przez okrągły rok, każdego miesiąca spośród zalogowanych w systemie osób wylosowanych zostanie 5 zwycięzców, którzy za darmo będą mogli jeździć po Małopolsce lub Krakowie.

Kto i co dokładnie może wygrać każdego miesiąca:

• Raz w miesiącu spośród użytkowników MKA i aplikacji iMKA wylosowany zostanie miesięczny bilet kolejowy SKA, ważny w strefie I.
• Raz w miesiącu spośród użytkowników MKA i aplikacji iMKA wylosowany zostanie miesięczny bilet na wszystkie linie Komunikacji Miejskiej w Krakowie.
• 2 razy w miesiącu spośród aktywnych użytkowników iMKA wylosowany zostanie 7-dniowy bilet Komunikacji Miejskiej w Krakowie.
• Raz w miesiącu spośród aktywnych użytkowników iMKA wylosowane zostanie doładowanie tPortmonetki o wartości 50 zł.

Jak odebrać nagrodę

Zwycięzcy zostaną poinformowani o nagrodzie drogą mailową. W aplikacji iMKA wygrany bilet pojawi się automatycznie na karcie użytkownika. Jedyne co musi on zrobić to odświeżyć aplikację. W przypadku karty MKA użytkownik będzie musiał fizycznie przenieść na kartę wygrany bilet. Może to zrobić zarówno w automacie MKA jak i w Punkcie Obsługi Klienta MKA.

Uwaga: Warto śledzić swoją skrzynkę mailową, ważne by w ciągu 14 dni od wysłania przez operatora systemu MKA informacji o wygranej wskazać datę początkową obowiązywania wylosowanego biletu, podając dzień i miesiąc. Data początkowa nie może być jednak krótsza niż 7 dni od dnia poinformowania organizatorów o wyborze daty biletu.

Informacja o zwycięzcach

Imiona i nazwiska osób, które zwyciężyły w konkursie w danym miesiącu publikowane będą na profilu Małopolskiej Karty Aglomeracyjnej na Facebooku.