Kategoria: Region
Opublikowano: 2016-04-04 16:48:05 przez system

Co wiesz o ŚDM? – sprawdź się

Jak wygląda logo ŚDM? Kto jest ich pomysłodawcą? W którym roku odbyły się pierwsze ŚDM? Jakie są słowa hymnu ŚDM? Znasz wszystkie odpowiedzi? Weź udział w Quizie o Światowych Dniach Młodzieży.

Diecezjalne Biuro Medialne „Synaj” dla wszystkich zaangażowanych w Światowe Dni Młodzieży przygotowało małe wyzwanie - quiz o ŚDM.

Jaki jest zakres wiedzy? Pytania będą obejmowały wszystko co związane ze Światowymi Dniami Młodzieży – historia całej inicjatywy, osoby, wydarzenia, symbole związane z obecnymi jak i wcześniejszymi spotkaniami, a w szczególności hasła poprzednich dni młodych, historii ikony „Salus Populi Romani” oraz krzyża ŚDM. Część pytań będzie dotyczyć też przygotowań do tegorocznych Dni na terenie diecezji, jak również całej Polski. Jeśli ktoś subskrybuje już profil ŚDM albo często zagląda na krakow2016.com – nie będzie miał żadnego problemu z odpowiedziami

Aby wziąć udział w quizie wystarczy wejść na Fanpage ŚDM Diecezja Tarnowska Synaj na Facebooku i tam w aplikacji dostępnej od 5 kwietnia odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Czy się opłaca? Do wygrania są ciekawe nagrody dla trzech najlepszych uczestników, którzy do 18 maja poprawnie rozwiążą quiz.