Kategoria: Region
Opublikowano: 2015-07-23 19:15:48 przez system

Dni Czchowa z atrakcjami

Miłośnicy dobrej zabawy na pewno nie będą mieli powodów do narzekania. Już w najbliższy weekend Dni Czchowa. Gwiazdą sobotniego (25 lipca) wieczoru będzie Andrzej Sikorowski z zespołem Pod Budą, a w niedzielę zaprezentują się dinozaury polskiego rocka, zespół Trubadurzy.

Dni Czchowa startują w sobotę o godzinie 18. Po oficjalnym otwarciu zaplanowano blok imprez dla dzieci (quizy, zabawy); potem około 19. występ dzieci i młodzieży ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Domosławicach. O 20.30 na scenie pojawi się Andrzej Sikorowski ze swoim zespołem, z którym koncertuje od ponad 30 lat. Po nim zaplanowano jeszcze koncert disco polo: zaprezentuje się Casandra, a o północy rozpocznie się dyskoteka w plenerze z utworami z lat 70. i 80. XX wieku.

Z racji lipcowych upałów, niedzielna część imprezy wystartuje nieco później niż w latach poprzednich, bo o 16. Najpierw akacja Kup Książkę do Biblioteki (akcja prowadzona jest od kilku lat, uczestnicy Dni Czchowa, kupują książkę i przekazują ją w darze bibliotece). O 17. Program dla dzieci w tym zabawy, quizy, muzyka, taniec, teatrzyk, zaprezentuje się także Wojciech Maziarz – mistrz Polski w kulturystyce. O 19 podsumowanie akcji Kup Książkę dla Biblioteki. a o 20 koncert gwiazdy – zespołu Trubadurzy. Po koncercie, ok. 21.30 pokaz ogni sztucznych, a na koniec Mozart kontra Sinatra czyli IV odsłona interaktywnej gali muzyki rozrywkowej, koncert Mirosława Witkowskiego.