Kategoria: Region
Opublikowano: 2016-06-23 14:49:40 przez system

Douglas Beauty Time w Gemini Park

Perfekcyjny makijaż? Piękna fryzura? Odpowiednia pielęgnacja i idealnie dobrane perfumy, a do tego profesjonalna sesja zdjęciowa? Od 23 do 25 czerwca klientki Perfumerii Douglas w Gemini Park Tarnów, będą mogły poznać odpowiedzi na te i wiele innych wątpliwości, podczas spotkań ze specjalistami najlepszych kosmetycznych marek.

Wszystko to w ramach wyjątkowego wydarzenia: Douglas Beauty Time, podczas którego nad uczestniczkami czuwać będą najlepsi styliści oraz specjaliści z dziedziny makijażu, fryzjerstwa i pielęgnacji.

W trakcie Douglas Beauty Time każda z pań będzie mogła poczuć się jak prawdziwa gwiazda i przejść niezwykłą metamorfozę, która zostanie uwieczniona podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej, której efekty będzie można zabrać ze sobą na pamiątkę.

Aby wziąć udział w indywidualnych konsultacjach, wystarczy zarezerwować termin wizyty w Perfumerii Douglas w Gemini Park Tarnów lub pod nr tel.: (14) 639 50 50.

Uczestniczki wydarzenia Douglas Beauty Time mogą być pewne, że specjaliści w każdej ze stref: makijażu, fryzur, pielęgnacji i zapachów wydobędą ich piękno i sprawią, że w tym dniu będą się czuć wyjątkowo.

Warunkiem udziału w metamorfozie jest zakup produktów makijażowych z marek partnerskich o wartości min. 50 zł w dniach 23 -25 czerwca 2016 r.

Szczegóły w Perfumerii Douglas, na stronie internetowej oraz fanpage’u Gemini Park.