Kategoria: Region
Opublikowano: 2016-06-01 01:12:58 przez system

Dwa dni atrakcji na Dzień Dziecka w Gemini Park

Przed nami jedno z najradośniejszych świąt w roku! O dobry humor wszystkich dzieci, Gemini Park Tarnów zadba podczas dwóch dni – 1 i 5 czerwca.

Mowa oczywiście o Dniu Dziecka, który w tym roku będziemy obchodzić w środę oraz w niedzielę.

Na wszystkie dzieci, które pojawią się w Gemini 1 czerwca w godzinach 12:00 – 20:00, czekać będą stoiska do malowania buziek, a postacie bajkowe w osobach Króla, Królowej i dzielnego Rycerza, będą rozdawać słodycze i zachęcać, aby mali Goście powtórnie przyszli do Gemini Park na główne obchody Dnia Dziecka – 5 czerwca.

Niedzielna zabawa rozpocznie się już o godzinie 10:00, a Gemini Park zamieni się w baśniową, zaczarowaną krainę. Rządy w tym dniu przejmą Król i Królowa, którzy zaproszą dzieci do wspólnej zabawy, polegającej na odczarowaniu królestwa.

Najmłodsi otrzymają kartę startową z bajką, która będzie ich przewodnikiem po baśniowej krainie.

Na terenie Gemini szukać będą 6 stref z zabawami: korona czy miecz, magiczne włócznie, wrota zamku, kolorowe królestwo, rozsypane obrazy oraz zaklęci w talii kart.

Strefy rozmieszczone będą wewnątrz Centrum Handlowego w różnych miejscach. W każdym z punktów dzieci zmierzą się z zadaniami. Za zebranie 6 pieczątek otrzymają wybraną przez siebie nagrodę: watę cukrową lub balonową postać.

Tego dnia na wszystkie dzieci czekać będą również 4 stoiska do malowania buziek, a w strefie zabaw przed budynkiem Siemachy, przygotowane zostaną: dmuchaniec, kule wodne, piaskownica oraz leżaki. W tych dniach na rodziców poszukujących upominków dla dzieci, czekać będą specjalne promocje i rabaty.