Kategoria: Region
Opublikowano: 2017-02-16 15:15:54 przez system

Ewa Farna oraz Enej zagrają w Myślenicach?

Myślenicki Festiwal Lata 2017 odbędzie się w ostatni weekend lipca, a koncertować najprawdopodobniej będą Ewa Farna oraz zespół Enej.

W tym roku Urząd Miasta i Gminy w Myślenicach wraca do sprawdzonej formy i samodzielnie będzie organizatorem Myślenickiego Festiwalu Lata. Przyczyniły się do tego ubiegłoroczne problemy, kiedy to organizatorem imprezy było Radio Eska w cyklu „Letnia Scena Eski”.

Termin Myślenickiego Festiwalu Lata został dostosowany tak, aby nie kolidował z podobnymi imprezami plenerowymi w najbliższej okolicy - będzie to zatem sobota 29 lipca oraz niedziela 30 lipca.

W ciągu ostatnich kilku tygodni pracownicy magistratu przeprowadzili ankietę wśród mieszkańców na temat organizacji tegorocznej imprezy.

Pytania były otwarte, a kilkuset ankietowanych wymieniało przeróżnych artystów, których chcieliby zobaczyć podczas tegorocznych dni naszego miasta. Obecnie Urząd Miasta i Gminy w Myślenicach jest na etapie ogłoszenia przetargu dotyczącego organizacji imprezy plenerowej, gdzie głównymi gwiazdami mają być Ewa Farna oraz Enej. Oficjalnie potwierdzić koncerty będzie można dopiero w momencie rozstrzygnięcia przetargu i po podpisaniu umów z artystami.