Kategoria: Region
Opublikowano: 2015-05-27 18:59:37 przez system

Gemini Park: Trzy dni zabawy w Wesołym Miasteczku

Dzień Dziecka w Gemini Park Tarnów po raz kolejny będzie pełen atrakcji. W tym roku dobrej zabawy z pewnością nie zabraknie, tym bardziej że Wesołe Miasteczko będzie czekało na odwiedzających w dniach 30 maja – 1 czerwca.

Tegoroczne Wesołe Miasteczko będzie prawdziwym rajem dla najmłodszych oraz tych nieco starszych - latające słonie, cyrkowy pociąg, autodrom, młot kamikadze, tor przeszkód dla dzieci oraz znane z Placu Zabaw Gemini eurobungy, kule wodne i dmuchany zamek – to wszystko będzie czekać na Klientów Gemini Park.

Aby skorzystać z atrakcji wystarczy zrobić w tych dniach zakupy na kwotę minimum 10 zł oraz zgłosić się do jednego z 4 stoisk znajdujących się na terenie Gemini, by otrzymać żeton uprawniający do skorzystania z urządzeń.

- Atrakcji będzie jeszcze więcej, niż w zeszłym roku! Jednocześnie na urządzeniach będzie mogło przebywać około 130 najmłodszych, a w ciągu godziny bawić się ponad 600 osób – mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów. – Serdecznie zapraszamy, tym bardziej że podczas weekendu będzie można skorzystać z wielu dodatkowych stoisk i atrakcyjnych ofert w naszych sklepach – dodaje.

Z wesołego miasteczka korzystać będzie można przez cały weekend 30 i 31 maja oraz w poniedziałek 1 czerwca, do godz. 13:00. Atrakcje skierowane są dla dzieci od 2. roku życia oraz rodziców.