Kategoria: Region
Opublikowano: 2015-12-17 16:22:57 przez system

Gofrobus powraca do Krakowa

To już trzecia zima, podczas której Polskę przemierza gofrobus promujący wzajemną życzliwość. Jego trasę po raz kolejny wyznaczyli internauci. Akcja „Słodkie gesty” w tym roku zawitała już do Szczecina, Białegostoku i Łodzi. Przed nami finałowy weekend (19-20 grudnia) w Krakowie.

Radosna wymiana życzliwości, a w zamian bezpłatnie rozdawane pyszne gofry z cukrem pudrem - to znak rozpoznawczy akcji „Słodkie gesty”. W listopadzie internauci zdecydowali, że w tym roku za życzliwość zostaniemy nagrodzeni goframi w: Szczecinie, Białymstoku, Łodzi i Krakowie. W stolicy Małopolski gofrobus stanie już tradycyjnie pod Teatrem J. Słowackiego! Będzie to jego trzecia wizyta u nas. Warto dodać, że Kraków jest jedynym miastem w Polsce, do którego gofrobus zajeżdżał podczas wszystkich edycji „Słodkich gestów”.

Na co możesz liczyć biorąc udział w wydarzeniu? Na uśmiech, komplement, serdeczny uścisk lub sympatyczne życzenia od nieznajomych. Jeśli odwdzięczysz się tym samym, otrzymasz cieplutkiego gofra z cukrem pudrem Cukier Królewski. Dodatkowo, pierwszych 500 życzliwych i serdecznych osób, które przyjdą na spotkanie z ekipa akcji „Słodkie gesty”, również szablony do dekoracji domowych wypieków. Koniecznie wypróbuj również czerwony guzik umieszczony na gofrobusie. Najpierw przygotuj jednak aparat do zrobienia selfie, bo… zacznie padać śnieg!

Zobacz, jak wspominano ubiegłoroczne „Słodkie gesty” https://www.youtube.com/watch?v=o0xkFcwKhqA.

Gofrobus czeka w sobotę i niedzielę w godzinach 11:00 – 19:00 pod Teatrem J. Słowackiego w Krakowie