Kategoria: Region
Opublikowano: 2017-11-22 10:21:34 przez system

Głosujmy na Alicję!

14-letnia Alicja Rega na co dzień mieszka w Łysej Górze w Gminie Dębno, niedaleko Brzeska i Bochni i uczy się w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie. Podczas polskich eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizja Junior zaśpiewała utwór „Mój dom”, którego autorem jest Marek Kościkiewicz i… wygrała! Będzie reprezentować Polskę na tym Konkursie.

Odbędzie się on w Pałacu Olimpijskim w gruzińskim Tibilisi 26 listopada o godz. 16.00. Będzie transmitowany przez TVP2 oraz TVP Polonia.

I teraz wiele zależy od nas, ponieważ o wyniku konkursowych zmagań aż w 50 procentach decydują internauci!

Jak głosować? Pierwsza runda głosowania rozpoczyna się 24 listopada. Wejdź na stronę junioreurovision.tv, gdzie będziesz mógł zobaczyć 30-sekundowe fragmenty występów. Zagłosuj na Polskę i od 2 do 4 innych krajów. Głosowanie w tej rundzie kończy się o 15:59, 26 listopada.
Oglądaj transmisję Eurowizji Junior w TVP 2 lub na youtube.com/junioreurovision, 26 listopada o 16:00. Po zaprezentowaniu 16 występów konkursowych, ponownie wejdź na stronę junioreurovision.tv i zagłosuj na 3-5 krajów (w tym Polskę). Więcej szczegółowych informacji dotyczących zasad głosowania znajduje się na portalu <eurowizja.org>.