Kategoria: Region
Opublikowano: 2015-06-22 23:24:07 przez system

"Ja Małopolska” - razem po nagrody!

Startuje konkurs „Ja Małopolska". W walce o zwycięstwo mieszkańcy regionu przetestują swoją wiedzę, kreatywność... i zdolność do współpracy. Uczestnicy walczą nie tylko o nagrody dla siebie, ale i dla swojego powiatu.

Od 11 czerwca do 2 lipca na stronie www.jamalopolska.pl będzie można wziąć udział w zabawie. Na uczestników czeka quiz, sprawdzający wiedzę o regionie i samorządzie Małopolski oraz dwa kreatywne zadania: przesłanie zdjęcia lub filmu, ukazującego piękno regionu.

Nowoczesne smartwatche Samsung Gear 2 Neo oraz zestawy gadżetów to nagrody dla osób, które zdobędą najwięcej punktów w konkursie. Na tym jednak rywalizacja się nie kończy.

Punkty uczestników będą sumowane, dając wynik dla powiatu, w którym mieszkają. Te z najlepszymi wynikami odwiedzi w okresie wakacyjnym Małopolskie Kino Letnie, w ramach którego będzie można nie tylko obejrzeć dobre filmy, ale też wziąć udział w wielu konkursach.

Im więcej mieszkańców z danego powiatu weźmie udział w konkursie, tym większe ma on szanse na zwycięstwo!

Organizatorem kampanii „Ja Małopolska" jest Województwo Małopolskie. Na stronie www.jamalopolska.pl zainteresowani znajdą wszelkie informacje o przedsięwzięciu. Warto także zaglądać na fanpage Małopolski na Facebooku (https://www.facebook.com/lubiemalopolske), gdzie na bieżąco będzie publikowany ranking dla uczestników i powiatów.

Przydatne linki:
Strona Ja Małopolska – www.jamalopolska.pl
Fanpage Małopolska – https://www.facebook.com/lubiemalopolske
Film promujący kampanię „Ja Małopolska" – https://www.youtube.com/watch?v=esKD2RH0d2k
Film promujący konkurs „Ja Małopolska" – https://www.youtube.com/watch?v=oqE7Zn-6IcY