Kategoria: Region
Opublikowano: 2016-11-07 16:37:55 przez system

Justin Bieber w piątek w Krakowie

11 listopada w Tauron Arenie Kraków wystąpi kanadyjski piosenkarz i gwiazdor muzyki pop Justin Bieber. Wokalista odwiedzi Polskę w ramach międzynarodowej trasy, promującej album „Purpose”. Sprawdź, jak dojechać na miejsce i jakie atrakcje zaplanowali organizatorzy wydarzeni

Koncertowi znanego na całym świecie artysty towarzyszyć będzie oprawa wizualno-dźwiękowa oraz imponujące efekty specjalne. Jako support wystąpią: amerykańska formacja The Knocks oraz brytyjski zespół MiC Lowry. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

Justin Bieber od kilku miesięcy promuje swoją najnowszą płytę w ramach międzynarodowej trasy koncertowej „Purpose World Tour”. Już w trakcie pierwszych tygodni trwającego tournée Kanadyjczyk zdążył udowodnić milionom fanów na całym świecie, że stał się dojrzałym artystą, który ponad wzbudzanie kontrowersji stawia dziś przede wszystkim samą muzykę oraz dostarczanie fanom wyjątkowych emocji. Trzecie międzynarodowe tournée artysty to gigantyczna muzyczna produkcja.

Oprócz Justina Biebera, istotną rolę na scenie w trakcie całego wieczoru odgrywa także grupa kilkunastu tancerzy. Kanadyjski gwiazdor i jego tancerze poruszają się po trzykondygnacyjnej scenie, której odrębne poziomy połączone są za pomocą ramp i tuneli. To dzięki tak zaprojektowanej konstrukcji Bieber w trakcie jednego utworu pojawia się na najwyższym poziomie sceny, by następnie za pomocą świateł i dymu „zniknąć” i ukazać się na niższym poziomie kilka sekund później. W trakcie koncertów nie brakuje również gry świateł i laserów.

Listopadowy koncert Justina Biebera w Krakowie będzie drugą wizytą Kanadyjczyka w Polsce. Artysta po raz pierwszy wystąpił w naszym kraju w 2013 roku. Koncert w Łodzi, zorganizowany również przez agencję Prestige MJM, przeszedł do historii przede wszystkim z powodu reakcji tysięcy rozentuzjazmowanych fanek, które towarzyszyły artyście na każdym kroku w trakcie jego pobytu w Polsce.

Otwarcie bram: 18.45

Justin Bieber: 20.40

Support:
Mic Lowry: godz. 19:35
The Knocks: godz. 20:00

Informacje o biletach: www.prestigemjm.com.

W dniu wydarzenia kasa nr 1 (Organizatora) będzie czynna od godz. 10.00; kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków od godz. 18.30).

W Tauron Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). W dniu wydarzenia parkingi będą czynne od 17.00.

W dniu koncertu w Tauron Arenie Kraków (na poziomie A i C) dostępne będą szatnie (płatne 3 zł).

Podczas wydarzenia komunikacja miejska będzie wzmocniona. Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie skieruje w piątek w rejon Tauron Areny Kraków 10 rezerwowych tramwajów. Od 22:30 do 24:00 w rejonie hali będą kursować dodatkowe pojazdy, które rozwiozą uczestników koncertu do domów i na Dworzec Główny.