Kategoria: Region
Opublikowano: 2017-03-15 09:29:17 przez system

Już wkrótce Festiwal Zawodów

Kończysz w tym roku gimnazjum i zastanawiasz się: co dalej? Liceum czy technikum? Jaki zawód? Odpowiedzi na te i inne wątpliwości można poszukać na zbliżających się Targach Edukacyjnych – Festiwal Zawodów w Małopolsce. Przyjdź do hali EXPO Kraków od 23 do 25 marca i sprawdź, co będzie dla Ciebie najlepsze.

Ponad 140 interaktywnych stoisk, 79 szkół ponadgimnazjalnych z całej Małopolski, a do tego porady, konsultacje i ciekawe pokazy – takie atrakcje czekają na tych, którzy wybiorą się na tegoroczne Targi Edukacyjne Festiwal Zawodów w Małopolsce.

- Zapraszamy przede wszystkim gimnazjalistów, którzy stoją przed ważnym wyborem szkoły średniej. Jestem przekonany, że oferty szkół przygotowane na targi, a także możliwość porozmawiania ze starszymi kolegami czy fachowe porady doradców, pomogą im podjąć właściwe decyzje. Liczymy też na to, że razem z uczniami, na targach pojawią się też ich nauczyciele i rodzice – nie mam wątpliwości, że oni też skorzystają na tej wizycie – zachęca marszałek Jacek Krupa.

Warto się wybrać na targi, bo oprócz szkół swoją ofertę zaprezentują również służby mundurowe - policja, wojsko, straż pożarna oraz straż graniczna. Z zaproszenia skorzystali również przedstawiciele zagranicznych uczelni z Francji, Niemiec, Słowacji, Ukrainy i Węgier. Po raz pierwszy na targach pojawi się też Fundacja Polsko-Azjatycka. Odwiedzający targi będą więc mieli okazję osobiście porozmawiać z przedstawicielami zaprzyjaźnionych krajów, poznać specyfikę kształcenia oraz ich ofertę dydaktyczną. Warto też skorzystać z porad doradców zawodowych, którzy pomogą ocenić indywidualne predyspozycje i wybrać najlepszą drogę dalszego rozwoju.

Wstęp na targi jest bezpłatny.

Festiwal Zawodów - Targi Edukacyjne w Małopolsce
23, 24 marca (czwartek i piątek) – 10.00 – 16.00
25 marca (sobota) – 10.00 – 15.00.

Jak dojechać?
Tramwaj: 1, 14, 22 – przystanek końcowy: Nowohucka,
Autobus: 174, 178 – przystanek: M1 Nowohucka.