Kategoria: Region
Opublikowano: 2015-03-05 15:01:05 przez system

Krakow Photo Fringe - Małopolska w kadrze

Trwa nabór projektów w ramach 3. edycji Krakow Photo Fringe. Demokratyczna platforma otwiera się na Małopolskę. Chętni nie tylko z Krakowa, ale także z Tarnowa, Zakopanego, Zawoi, Bochni czy Nowego Sącza mają swoją szansę.

- Tradycyjnie, do współpracy zapraszamy artystów, kuratorów, aktywistów, organizatorów wydarzeń oraz wszystkich innych, których pasją jest fotografia - podkreśla Aleksander Włodyka, Dyrektor wydarzenia. Można zgłaszać propozycje wystaw, happeningów, performansów, prezentacji, konkursów, promocji książek, spotkań autorskich, prelekcji, akcji, warsztatów i innych wydarzeń związanych z fotografią. Zapewniamy promocję i doradztwo w sposobie realizacji wydarzeń – dodaje Katarzyna Wieczorek, zajmująca się Fringem w całej Małopolsce.

Kraków Photo Fringe ma na celu zaprezentować szerokie spektrum inicjatyw artystycznych, przy jednoczesnym podniesieniu rangi propozycji zewnętrznych oraz efektywniejszej promocji eventów odbywających się równolegle do Miesiąca Fotografii w Krakowie. Pierwsza jak i druga edycja spotkały się z ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród instytucji i organizacji tworzących bogaty program Kraków Photo Fringe. Podczas dwóch edycji wydarzenia, sygnowane przez Krakow Photo Fringe, odwiedziło ponad 70 000 widzów.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 29 marca. Formularz i więcej informacji o projekcie można znaleźć na www.krakowfringe.pl.

Dostępne informacje także na:
www.facebook.com/KrakowPhotoFringe
www.pinterest.com/krakowphotofrine