Kategoria: Region
Opublikowano: 2020-07-15 18:51:03 przez eb

Kraków: poszukiwani kandydaci do nagród

Jak nas informuje rzecznik Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie do końca lipca br. można zgłaszać swoich faworytów do konkursów o Nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego dla najlepszych małopolskich organizacji pozarządowych „Kryształy Soli” oraz o Nagrodę Samorządu Województwa Małopolskiego dla Osób Działających na Rzecz Dobra Innych „Amicus Hominum”.

Regionalne wyróżnienia to doskonała okazja, by uhonorować osoby szczególnie aktywne społecznie, które poświęcają się dla innych, a także docenić zaangażowanie osób podejmujących różnorodne inicjatywy na rzecz walki z wirusem COVID-19. Nadesłane zgłoszenia będą, z całą pewnością, wyrazem uznania dla organizacji pozarządowych, które w sposób skuteczny i efektywny wspierają inicjatywy służące poprawie życia mieszkańców i rozwojowi wspólnoty lokalnej. Dodatkowo tegoroczną edycję „Kryształów Soli” wspiera Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A poprzez ufundowanie nagrody finansowej w wysokości 10 000 zł dla Laureata Grand Prix 2020.

Termin nadsyłania formularzy zgłoszeniowych do konkursów upływa w dniu 31 lipca 2020.

Wszelkie informacje dotyczące konkursów, w tym regulamin oraz wzory formularzy zgłoszeniowych, dostępne są na stronie internetowej www.malopolska.pl/ngo , w tym Nagroda Amicus Hominum i Nagroda Kryształy Soli oraz w Zespole Wspierania Inicjatyw Obywatelskich w Kancelarii Zarządu UMWM, tel. 12 61 60 121, 12 61 60 982.