Kategoria: Region
Opublikowano: 2015-06-09 19:16:39 przez system

Kraków rozbłyśnie blaskiem biżuterii

Biżuteria z każdej półki, modowa, designerska, bursztyn, zegarki, komponenty oraz bogata oferta szkół i stowarzyszeń jubilerskich – to tylko kilka propozycji, które zobaczymy w EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 w dniach 11-13 czerwca, podczas VIII Letnich Targów Biżuterii i Zegarków.

Prawie 200 wystawców, z 12 krajów, w tym wiodące na rynku polskim i zagranicznym marki, oraz mniejsze lokalne przedsiębiorstwa po raz ósmy spotkają się w Krakowie aby zaprezentować tam swoje najnowsze kolekcje i nawiązać cenne kontakty biznesowe. Podczas pierwszych dwóch dni (11 i 12 czerwca), targi przeznaczone są jedynie dla fachowców powiązanych z branżą jubilerską i zegarkową. Ostatni dzień targów (13 czerwca) udostępniony jest również osobom spoza branży, miłośnikom biżuterii i zegarków.

Na targach Jubinale zapoznać się będzie można z obecnymi i nadchodzącymi trendami, wycenić swoją biżuterię, sprawdzić jej autentyczność, znaleźć wyjątkową i unikatową biżuterię w galerii Trendy Projektantów lub zamówić biżuterię według własnego projektu. Targi Jubinale to także świetna okazja aby zapoznać się z ofertą szkół artystycznych, stowarzyszeń jubilerskich oraz innych organizacji skupiających branżę.

Targi rozwijają się dynamicznie - odwiedza je z każdym rokiem większa rzesza kupców. Zmiana obiektu na EXPO Kraków, intensywne działania marketingowe organizatora na rynku europejskim oraz szeroko zakrojone kampanie informacyjne spełniły swoje zadanie i sprawiły, że Jubinale stało się ważną, międzynarodową platformą spotkań branży jubilerskiej oraz jedną z najważniejszych wydarzeń branżowych przed sezonem letnim w Europie.

Targom Jubinale patronują najważniejsze organizacje i media branżowe, takie jak: Zegarki i Biżuteria, pb.info.pl, Ogólnopolska Komisja Złotniczo-Jubilerska, Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników oraz Stowarzyszenie Rzeczoznawców Jubilerskich.

Szczegółowe informacje na temat targów, godzin otwarcia, wystawcach itp., dostępne są na oficjalnej stronie targów – www.jubinale.com