Kategoria: Region
Opublikowano: 2021-11-05 20:51:51 przez eb

Królewna Śnieżka w magicznym Ogrodzie Świateł

Lustereczko powiedz przecie, gdzie jest jedna z najpiękniejszych wystaw świetlnych na świecie? Już dzisiaj, 5 listopada Ogród Doświadczeń im. St. Lema w Krakowie zaprasza na pełne magii spotkanie z Królewną Śnieżką i krasnoludkami! Instalacje świetlne, atrakcje multimedialne, budki fotograficzne i wiele innych atrakcji czeka zarówno na dzieci, jak i dorosłych. Rozświetlona kilkoma tysiącami kolorowych światełek wystawa, otwarta jest dla zwiedzających do 27 lutego 2022 r.

Po ogromnym sukcesie poprzedniej edycji, podczas której twórcy zaczarowali blisko 300 tys. zwiedzających, Ogród Świateł w Krakowie po raz drugi rozbłysnął ponad pół milionami kolorowych świateł LED.

Już od dzisiaj, 5 listopada możesz przenieść się do cudownego świata Królewny Śnieżki! Podczas magicznego spaceru drogę rozświetli Ci niemal 30 instalacji świetlnych, takich jak domek krasnoludków w postaci 12-metrowego tunelu świetlnego, czy kopalnia brylantów i diamentów. Czekać będzie również wiele atrakcji multimedialnych np. pokazy laserowe oraz pokazy multimedialnej choinki, stworzonej z 30 tys. świateł LED.

Nie zabraknie również elementów rywalizacji dla najmłodszych oraz wielu photo points, które pozwolą uwiecznić te magiczne chwile w postaci pięknych zdjęć i filmów. Przenosząc się do zaczarowanej krainy Królewny Śnieżki spodziewaj się radosnego zakończenia, po którym wszyscy będą żyć długo i szczęśliwie…To wszystko w jesienno-zimowej scenerii sześciu hektarów parku na świeżym powietrzu.