Kategoria: Region
Opublikowano: 2016-08-08 12:26:31 przez system

Międzynarodowy zlot motocykli Steel Horses Meeting!

Od ponad dwudziestu lat ostatnie dni sierpnia jednoznacznie kojarzą się nam z dużymi imprezami zrzeszającymi tysiące motocyklistów. Początkowo odbywały się one w Myślcu koło Nowego Sącza – od 1995 roku do 2000r., kiedy to miejscem spotkań stała się Zdynia koło Gorlic.

Od trzech edycji lokalizacja stała się jeszcze bardziej malownicza i swojska, bo jest nią Stadnina Koni Huculskich w Regietowie. Właśnie w tym miejscu, w dniach 19-21. sierpnia 2016r., zjadą się stalowe rumaki z całej Europy, aby stworzyć klimat i imprezę którą zapamiętamy na długo!

Organizatorem zlotu jest klub Steel Roses MC Poland, który na motocyklowej mapie Polski istnieje już prawie od ćwierćwiecza, a w tym roku zaplanował dla swoich gości następujące atrakcje :
- koncert bułgarskiego zespołu Krossfire
- wiele konkursów z nagrodami dla uczestników
- parada motocykli do Wysowej
- pokaz sztucznych ogni
- Taniec ognia
- konkurencje zręcznościowe dla motocyklistów, oraz…
- występ Gwiazdy Zlotu – zespołu Oddział Zamknięty!

Dobra zabawa gwarantowana, dlatego zapraszamy wszystkich motocyklistów i nie tylko, już 19. sierpnia na teren Ośrodka „Stadnina koni Huculskich Gładyszów” w Regietowie na wspólną zabawę, którą zakończymy dopiero w niedzielę!
Wszystkie szczegóły na plakatach i ulotkach, stronie www.steelrosesmcpoland.pl, stronie wydarzenia na Facebooku : https://www.facebook.com/events/1062990893794828/, oraz na Fanpage : https://www.facebook.com/Steel-Roses-MC-Poland-113269138815573/