Kategoria: Region
Opublikowano: 2016-06-01 15:47:35 przez system

Myślenickie parkowanie

Atrakcje dla najmłodszych, warsztaty twórcze oraz cyrkowe, dmuchany plac zabaw, taniec, śpiew i dużo muzyki. Ci, którzy zabiorą rower, będą mieli okazję przejechać po specjalnym torze przeszkód przygotowanym przez Michała Śliwę mistrza Polski w Downhillu. A wszystko w Myślenicach w parku na Zarabiu, 4 czerwca już od godz. 14:00.

Tradycyjnie na parkowej scenie zaprezentują się grupy taneczne i wokalne z terenu Gminy Myślenice. Zobaczymy dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 6, solistów ze Szkoły Podstawowej nr 2, tancerki z Centrum Aktywnego Rozwoju - Frajda, cheerleaderki z Akademii Tańca Fitness - Lady Fitness oraz Anaforę i Reaper - grupy działające przy Gimnazjum nr 1 w Myślenicach w ramach Stowarzyszenia "Myślenicka Akademia Talentów".

Nowością w tym roku będzie tor z przeszkodami dla rowerzystów. Mali cykliści będą mogli nauczyć się jak bezpiecznie pokonać kamienie czy nierówności terenu. Dlatego ważne, by zabrać również kaski. Nie zabraknie dmuchanego placu zabaw, wspólnych tańców i konkursów na scenie oraz malowania twarzy. Chętni będą mogli wziąć także udział w warsztatach cyrkowych, a ci którzy lubią prace plastyczne w warsztacie twórczym.