Kategoria: Region
Opublikowano: 2016-07-18 15:58:10 przez system

Na ulicach Krakowa pojawi się niezwykły taksówkarz

Był już spadochroniarzem, teraz zostanie taksówkarzem. Już w najbliższą środę, 20 lipca po krakowskich ulicach będzie kursować wyjątkowa taksówka. Komu uda się ją złapać, będzie mógł "za jeden uśmiech" podróżować po stolicy Małopolski w towarzystwie ojca Leona Knabita. Akcja jest kolejnym elementem kampanii promocyjnej Województwa Małopolskiego pod hasłem „Młodość to stan ducha”, związanej ze zbliżającymi się Światowymi Dniami Młodzieży.

Taksówka z ojcem Knabitem czekać będzie na pasażerów w różnych miejscach Krakowa. Żeby jednak dowiedzieć się, gdzie w danej chwili można ją spotkać, należy śledzić akcję na profilu Małopolski na Snapchacie (malopolskasnap). Tutaj też na bieżąco będą pojawiać się relacje z przejazdów. Każdy, komu uda się wsiąść do taksówki nie tylko będą mogli spotkać się i porozmawiać z ojcem Leonem Knabitem, ale także otrzymają zestaw małopolskich upominków.

Podróżowanie po Krakowie w towarzystwie ojca Knabita jest kolejnym elementem kampanii promocyjnej Województwa Małopolskiego pod hasłem „Młodość to stan ducha”, związanej ze zbliżającymi się Światowymi Dniami Młodzieży. Twarzą kampanii jest właśnie ojciec Leon Knabit, który spogląda na małopolan z billboardów, zaprasza do wspólnego zdjęcia na citylightach lustrzanych, czy podróżuje krakowskimi tramwajami. Ojca Leona można także zobaczyć w roli spadochroniarza w spocie promocyjnym Małopolski, emitowanym w TVN oraz TVP. Kampania jest również prowadzona w internecie – na oficjalnych profilach Małopolski na Facebooku, Snapchacie, Intagramie i Youtube.