Kategoria: Region
Opublikowano: 2016-02-19 01:03:09 przez system

Narciarze i snowboardziści zawładną Myślenicami

Myślenicką Stację Narciarską w sobotę 20 lutego czeka prawdziwe oblężenie. Na stoku odbędą się dwie imprezy dla amatorów zimowego szaleństwa. Zmierzą się zarówno uczestnicy VI Ogólnopolskiej Spartakiady Zimowej oraz zmagający się o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice w Grad Prix o Puchar BeskidCard.

Wystartują zarówno narciarze i snowboardziści, a ponadto księża oraz śmiałkowie zjeżdżający na byle czym. Jedno jest pewne - na uczestników czekają atrakcyjne nagrody oraz wspaniała atmosfera.

Zawody o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice to jednocześnie edycja Grand Prix o Puchar BeskidCard. Jeden przejazd wyłoni najlepszych uczestników startujących w narciarstwie alpejskim i snowboardzie.

Udział w zawodach można zgłosić mailowo, przesyłając formularz zgłoszeniowy na adres: biuro@moit.pl lub osobiście w Biurze zawodów na stacji narciarskiej najpóźniej na godzinę przed ich rozpoczęciem.

Aby wziąć udział w Spartakiadzie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.krakow.ksm.org.pl i zjawić się 20 lutego w Myślenicach. Dla zwycięzców przewidziano wartościowe nagrody m.in. całodzienne karnety narciarskie, sprzęt sportowy czy wejścia na ściankę wspinaczkową w Centrum Wspinaczkowym "Forteca" w Krakowie.

W Myślenicach, w połowie lutego, panują wciąż dobre warunki narciarskie, na trasach zjazdowych zalega od 30 do 60 cm warstwa śniegu. Czynne są wszystkie trasy, a także 4-osobowa kolej krzesełkowa oraz wyciąg dla dzieci i wyciąg talerzykowy dla początkujących

Więcej informacji na www.mysleniceski.pl