Kategoria: Region
Opublikowano: 2022-10-12 00:47:57 przez Czas2012

Nowy pracodawca w Niepołomicach – 80 miejsc pracy

Trwa rekrutacja do nowego magazynu FM Logistic w Niepołomicach. Międzynarodowa firma z branży logistycznej stworzy tam 80 nowych miejsc pracy m.in. dla pracowników magazynowych i operatorów wózków widłowych. Szansę na zatrudnienie mają również osoby bez doświadczenia, ponieważ firma zapewnia szkolenie i umożliwia zdobycie uprawnień do obsługi wózków widłowych.

FM Logistic jest częścią grupy FM – globalnego lidera rozwiązań logistycznych. Firma zatrudnia w Europie Centralnej ponad 5500 osób, dzięki którym każdego dnia do sklepów i klientów indywidualnych trafiają potrzebne produkty. Platforma w Niepołomicach to pierwszy tego typu magazyn FM Logistic w Małopolsce i 13. lokalizacja w Polsce.

Start operacji logistycznych w nowym magazynie planowany jest na grudzień 2022. Nowopowstający obiekt w Niepołomicach liczyć będzie niemal 27 tys. mkw. Zgodnie z długoterminowym kontraktem FM Logistic będzie tu świadczyć usługi logistyczne oraz dystrybucję na rynek polski, czeski, słowacki, w tym zamówienia e-commerce B2B, a także usługi dodane, jak co-packing.

Pierwsze rekrutacje zespołu już trwają. Jak mówi przedstawiciel firmy – Dawid Strzyżak, Manager ds. Rekrutacji w FM Logistic: „Nasza firma oferuje stabilne zatrudnienie i szereg korzyści dla pracowników. Jesteśmy otwarci na zatrudnianie różnych osób, także tych bez doświadczenia, ponieważ zapewniamy pełne wdrożenie do pracy i umożliwiamy zdobycie uprawnień na obsługę wózków widłowych. Zachęcamy do rekrutacji również panie, ponieważ w naszych magazynach z roku na rok pracuje coraz więcej kobiet, które świetnie sobie radzą”.
Osoby zainteresowane pracą mogą aplikować przez stronę: www.fmniepolomice.pl lub dzwonić pod numer: +48 510 570 850.

FM Logistic Central Europe jest częścią Grupy FM, globalnego lidera rozwiązań logistycznych powstałego we Francji, obecnego dzisiaj na 3 kontynentach, w 14 krajach na świecie. W regionie Centralnej Europy firma działa w 4 krajach: w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.

Informacja prasowa