Kategoria: Region
Opublikowano: 2017-02-15 14:35:18 przez system

Okradła własną matkę

6 lutego do Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce zgłosiła się kobieta, która poinformował, że córka ukradła jej telefon komórkowy oraz laptopa.

W trakcie prowadzonego postępowania okazało się, że 21-letnia córka zgłaszającej bez wiedzy matki zabrała komputer firmowy wart około 2500 zł oraz telefon komórkowy o wartości około 2700 zł. Funkcjonariusze odzyskali skradziony komputer, który 21-latka zastawiła w lombardzie. Na tym jednak sprawa się nie zakończyła.

Ustalono również, że ta sama kobieta w Niepołomicach dokonała kradzieży samochodu. W sobotę 4 lutego kobieta spotkała się ze swoim kolegą w lokalu gastronomicznym, następnie impreza przeniosła się do jego mieszkania. Gdy mężczyzna obudził się rano zauważył, że nie ma telefonu komórkowego oraz kluczyków do samochodu. Sprawę zgłosił na Policję.

Jeszcze tego samego dnia skradziony - niestety uszkodzony - pojazd został odnaleziony. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego wielickiej Komendy 9 lutego zatrzymali złodziejkę. Kobieta usłyszała zarzuty kradzieży.