Kategoria: Region
Opublikowano: 2015-11-18 14:49:17 przez system

Perfekcyjny koncert w Tauron Arenie

Legenda polskiego rocka – zespół Perfect świętuje swoje 35-lecie. Z tej okazji muzycy przygotowali dla swoich fanów wyjątkową trasę koncertową – Enea Perfect Tour 35-lecie „Wszystko ma swój czas”. W ramach tej trasy w sobotę, 21 listopada o godz. 19:00 zespół wystąpi w Tauron Arenie Kraków. Bramy zostaną otwarte o godz. 17:30.

Zespół Perfect, na czele z charyzmatycznym Grzegorzem Markowskim, prowadzi fanów przez 35 lat swoich muzycznych poszukiwań. Trasa, podczas której muzycy odwiedzają największe i najnowocześniejsze obiekty koncertowe w Polsce oraz kilka europejskich krajów, dostarcza niezapomnianych przeżyć wszystkim fanom legendy polskiego rocka. To wyjątkowe, nowoczesne show koncertowe zachwyci najbardziej wymagających widzów. Wśród gości specjalnych urodzinowych koncertów są: Patrycja Markowska, Igor Herbut oraz Ryszard Sygitowicz.

Wizytówką jubileuszowej trasy jest najnowocześniejsza technika sceniczna, specjalne wizualizacje oraz nowe aranżacje znanych hitów a także piosenki z przebojowej płyty „DaDaDam”. Enea Perfect Tour 35-lecie „Wszystko ma swój czas” to najważniejsze muzyczne wydarzenie roku i tym samym jedna z największych tras koncertowych ostatnich lat – niezapomniane wrażenia są gwarantowane!

Podczas wydarzenia na teren obiektu nie będzie można wnosić m.in. aparatów z wymienną optyką.

W dniu wydarzenia (21 listopada, sobota) kasa nr 1 będzie czynna od godz. 15:30, natomiast kasa nr 6 od godz. 17:00. Bramy zostaną otwarte o godz. 17:30.

W czasie imprezy będzie możliwość skorzystania z szatni (płatne 2 zł).

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie: www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

21 listopada (sobota) w związku z pracami przy wymianie szyn na rondzie gen. Maczka wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie, w tym tramwajów, które zatrzymują się na przystankach przy Tauron Arenie Kraków.

Zawieszone zostaną m.in. linie nr 9 i 52 zatrzymujące się na przystanku „Wieczysta” oraz linia nr 14 zatrzymująca się na przystanku „Tauron Arena Kraków/al. Pokoju NŻ. Zamiast nich wprowadzone zostaną linie zastępcze: 79, 75 i 74.

W związku z tym 21 listopada (sobota):
– na przystanku: Tauron Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ będą się zatrzymywać linie tramwajowe nr: 1, 22, 74 i 62 (nocny) oraz autobus nr: 128;
– na przystanku: Wieczysta (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II) będą się zatrzymywać się linie nr: 4, 5, 10, 75, 79 i 64 (nocny) oraz autobusy nr: 124, 128, 424.
– na przystanku: Tauron Arena Kraków NŻ będzie się zatrzymywał się autobus nr 128.

W Tauron Arenie Kraków dostępny jest również parking w cenie 30 zł. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: www.eventim.pl.