Kategoria: Region
Opublikowano: 2015-12-03 18:02:38 przez system

Piernikowe Mikołajki w Gemini Park

Każdy z nas wie, jak niepowtarzalny zapach, smak i klimat mają zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Co innego tak intensywnie podkreśla ich atmosferę, jeśli nie aromat świeżo wyjętych z pieca pierników?

Gemini Park Tarnów zaprasza do wspólnego wypiekania pierniczków podczas niedzielnego spotkania ze Świętym Mikołajem!
Piernikowe Mikołajki odbędą się w niedzielę 6 grudnia w godzinach 12:00 – 20:00 w strefie restauracyjnej Centrum Handlowego. W tych godzinach do dyspozycji dzieci obecny będzie Święty Mikołaj, z którym każde dziecko będzie mogło zrobić sobie zdjęcie, a także otrzymać przyniesiony prezent.

O dobrą zabawę zadbają pomocnice Św. Mikołaja, które będą zachęcać do wspólnego wypiekania pierników i ich ozdabiania. Dzieci otrzymają czapki kucharskie, które pozwolą im poczuć się jak prawdziwi kucharze, a także będą musiały zagnieść piernikowe ciasto, rozwałkować je, wyciąć kształt ciasteczka i włożyć go do magicznego pieca. Ciasteczka w kształcie renifera, gwiazdki czy aniołka będzie można dowolnie ozdabiać i malować świątecznymi dodatkami. Pomoc rodziców mile widziana! Pachnące pierniczki będzie można zapakować w ozdobne papiery oraz wstążki i zabrać ze sobą do domu.

- Serdecznie zapraszamy w niedzielę na wspólną zabawę, której towarzyszyć będzie niepowtarzalna świąteczna atmosfera i magiczny klimat. Zachęcamy również do korzystania z bogatej oferty zakupowej Gemini Park, a także z przygotowanych na ten czas sklepowych promocjach i rabatach - mówi Kinga Witek, dyrektor ds. marketingu i PR Gemini Park Tarnów.