Kategoria: Region
Opublikowano: 2015-10-01 23:28:14 przez system

Pierwsze urodziny ICE Kraków

Już wkrótce minie rok od oficjalnego otwarcia Centrum Kongresowego ICE Kraków. Przez 365 dni działo się naprawdę sporo – obiekt gościł prawie 200 000 gości z całego świata podczas niemal 150 wydarzeń.

W związku z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Krakowa oraz turystów działalnością Centrumm 10 października w godzinach od 10.00 do 17.00 vodbeda się #1 Urodziny ICE Kraków, Specjalnie na tę okazję przygotowano moc atrakcji.

W sobotę, 10 października, drzwi ICE Kraków będą otwarte w godzinach od 10.00 do 17.00 – do dyspozycji gości zostanie oddane trzypoziomowe przeszklone foyer z widokiem na Zamek Królewski na Wawelu. Co 30 minut organizowane będzie zwiedzanie wraz z przewodnikiem dla 40-osobowych grup. Pracownicy Centrum opowiedzą o bieżącej działalności, planowanych imprezach, wydarzeniach już zrealizowanych oraz odpowiedzą na wszelkie pytania.

O godzinie 10.30 w największej z sal – Sali Audytoryjnej, odbędzie się próba otwarta Krakowskiej Młodej Filharmonii Orkiestry ZPS Muz. im. M. Karłowicza w Krakowie pod dyrekcją Tomasza Chmiela. W Sali Teatralnej o godzinie 15.00 grupa Ad Hoc zaprosi na sceniczne improwizacje, czyli popołudnie z komedią improwizowaną. Na obydwa wydarzenia będą obowiązywać wejściówki, których dystrybucję zaplanowano w czterech punktach informacji miejskiej InfoKraków.

Kolejną atrakcją jest Kino Ice Bejbi, na które nie obowiązują wejściówki i wstęp jest wolny. Na poziomie drugim foyer (F2) dla najmłodszych gości ICE Kraków będzie czekać strefa malucha. Podczas projekcji filmu animowanego, rodzice będą mogli zapoznać się z ofertą projektu Kids In Kraków, który gromadzi informację na temat wydarzeń i inicjatyw dla dzieci, odbywających się na terenie miasta.

Podczas #1 Urodzin ICE Kraków w kasie Centrum, która stanie się punktem informacyjnym Krakowskiego Biura Festiwalowego – operatora obiektu, będzie można również zakupić bilety na wybrane wydarzenia kulturalne z 15% zniżką. Każdy gość będzie mógł odebrać bezpłatny egzemplarz magazynu kulturalnego Karnet. Partner motoryzacyjny ICE Kraków – Wadowscy Autoryzowany Dealer Volvo przygotował akcję – „Odbierz voucher na wybrany model Volvo na weekend!”. Do zdobycia jeden voucher.

Na trzecim piętrze w Sali Kameralnej oraz w Zespole Sal Konferencyjnych w godzinach 10.00 – 19.00 trwać będzie Crack Kraków – Fashion Festival 2015 – targi mody niezależnej. Wstęp na wydarzenie jest płatny (10 zł). Bilety będą dostępne w ICE Kraków podczas trwania imprezy.