Kategoria: Region
Opublikowano: 2015-05-20 21:22:12 przez system

Pobiegnij w Odlotowej Piątce

W niedzielę 31 maja o godz. 15 rozpocznie się bieg na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego przy al. Jana Pawła II 32 w Krakowie. Wśród samolotów i po pasie startowym, na nawierzchni z betonu, ziemi i trawy uczestnicy pokonają pięciokilometrowy dystans.

W Biegu mogą startować zawodnicy zrzeszeni i niezrzeszeni, posiadający aktualne badania lekarskie lub składający pisemne oświadczenie o stanie zdrowia, pozwalającym na udział.

Uczestnicy poniżej 18 roku życia muszą posiadać pisemną zgodę prawnego opiekuna. Bieg zostanie przeprowadzony w formule open. Nie ma opłaty startowej. Organizator nie ubezpiecza uczestników od następstw nieszczęśliwych wypadków. Wskazanym jest posiadanie wspomnianego ubezpieczenia we własnym zakresie.

Dla najlepszych 150 osób przewidziano nagrody rzeczowe, ufundowane przez sponsorów imprezy. Podczas Biegu zawodnicy muszą posiadać numery startowe, przypięte do koszulki z przodu, centralnie na klatce piersiowej. Impreza zostanie rozegrana bez względu na warunki atmosferyczne.

Do 30 maja można się zapisać poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie AZS AWF Kraków Masters: www.masters.azs-awf.pl oraz w dniu Biegu w biurze zawodów, czynnym w godz. 12-15. Klasyfikacja obejmuje trzy kategorie wiekowe kobiet i mężczyzn: do 20 lat „Samolociki”, 20-40 lat „Dreamlinery”, powyżej 40 lat „Eksponaty”.