Kategoria: Region
Opublikowano: 2015-08-24 17:01:06 przez system

Przygotuj się do szkoły z Gemini

1000 wyprawek, targi zajęć edukacyjnych i pozaszkolnych, kiermasz podręczników i artykułów szkolnych oraz najszersza oferta zakupowa – to wszystko czekać będzie na klientów Gemini Park Tarnów z okazji zbliżającego się nowego roku szkolnego.

Dni przed rozpoczęciem szkolnej nauki to czas intensywnych zakupów, stąd tarnowskie Gemini, specjalnie dla swoich klientów, przygotowało wielki Kiermasz Szkolny, który odbędzie się w dniach od 29 sierpnia do 6 września, podczas którego będzie można zakupić wszystko, co niezbędne do szkoły: podręczniki, tornistry, artykuły papiernicze, ubrania czy obuwie.

Zorganizowane zostaną także targi zajęć edukacyjnych i pozaszkolnych, podczas których zaprezentowana zostanie kompleksowa oferta zajęć dostępnych w Tarnowie i regionie: szkół językowych, tańca, śpiewu, placówek edukacyjnych i klubów sportowych.

Przy okazji szkolnych zakupów, warto będzie również wybrać się na kiermasz podręczników i artykułów szkolnych, podczas którego będzie można przynieść swoje książki i wymienić się z innymi posiadaczami.

W dniach od 1 do 5 września, za zakupy zrealizowane w centrum handlowym otrzymać będzie można specjalne nagrody: wyprawki szkolne z niezbędnymi dla uczniów akcesoriami oraz workami szkolnymi. Aby otrzymać jedną z 1000 wyprawek, wystarczy zgłosić się na stoisko promocyjne z paragonem za min. 500 zł. Zakupy na kwotę min. 100 zł będą premiowane workami na pantofle. Wyprawki otrzyma pierwszych 1000 klientów, a worki pierwszych 2000 klientów.

5 i 6 września na terenie Centrum odbędzie się również wydarzenie edukacyjne, podczas którego na wszystkich czekać będą nagrody, gadżety i upominki.

Wrzesień nie musi kojarzyć się z końcem wydarzeń rozrywkowych. Już wkrótce podane zostaną szczegóły wielkiego koncertu, który odbędzie się w Gemini Park Tarnów już 19 września z okazji 5. urodzin centrum handlowego.