Kategoria: Region
Opublikowano: 2016-01-04 18:37:24 przez system

Przyjdź, baw się, kibicuj naszym szczypiornistom

15 stycznia rozpoczynają się długo oczekiwane Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn – Men’s EHF Euro 2016 Poland. Jedno jest pewne, mnogość atrakcji, jakie czekają na przyjezdnych w Strefach Kibica sprawi, że nikt nie będzie się nudził.

W związku z tym emocjonującym wydarzeniem PGNiG Obrót Detaliczny przygotował telebimy, które pozwolą śledzić na bieżąco poczynania reprezentacji Polski. Wszystkie rozgrywki będziemy oglądać siedząc na wygodnych pufach i specjalnie przygotowanych leżakach. Każda strefa kibica pomieści około 900 osób.

Oczywiście nie zabraknie atrakcji od metamorfoz kibica po GifBoxy czy specjalnej strefie dla najmłodszych, w których pod okiem animatorów, dzieci będą mogły spędzać aktywnie czas.

I to nie wszystko - w PGNiG Obrót Detaliczny – Oficjalnych Strefach Kibica EHF Euro 2016 na wszystkich kibiców biało-czerwonych czekają liczne konkursy, w których będzie można wygrać unikatowy "Zestaw Kibica’’, bilety na finał i półfinał, repliki oficjalnych piłek Mistrzostw Europy, koszulki oraz wiele innych, równie atrakcyjnych nagród.

W Krakowie Oficjalna Strefa Kibica EHF Euro 2016 znajdzie się na Małym Rynku i będzie otwarta codziennie od 14:00 do 23:00, zaś w dniu finału już od 12:00.

Oficjalnym hasztagiem mistrzostw jest - #niechwygraPolska