Kategoria: Region
Opublikowano: 2019-07-12 19:33:21 przez system

Przyjdź. Zaśpiewaj patriotycznie. Nagraj płytę

Mobilne Studio Biblioteki Polskiej Piosenki zaprasza wszystkich na wielkie nagrywanie Albumu Patriotycznego w 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej.

Od 20 lipca do 6 sierpnia, Mobilne Studio czeka na Was na Małym Rynku przy ulicy Siennej. Mieszkańcy i turyści, zawodowcy i amatorzy będą mogli wyśpiewać piosenki nawiązujące tematyką do okresu II wojny światowej, a materiał w całości zostanie zarejestrowany, tworząc wyjątkową pamiątkę.

Studio pracuje w godzinach 15:00-20:00. Rezerwacji sesji nagraniowych można dokonać online na stronie www.bibliotekapiosenki.pl. Tam też znajdują się podkłady MP3 z pieśniami i piosenkami do ćwiczenia w domowym zaciszu.
Każdy, kto nagra swój głos w studiu nagrań Biblioteki Polskiej Piosenki otrzyma płytę ze swoim wykonaniem. Za darmo!!!
Z kompilacji najlepszych wykonań stworzymy profesjonalne wydawnictwo, które w nakładzie 5000 egzemplarzy rozdamy wraz z bezpłatnymi śpiewnikami, przed koncertem Lekcja Śpiewania w 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej 1 września.
MSBPP zachęca do rezerwowania czasu, odwiedzenia studia z rodziną lub przyjaciółmi (maksymalnie 8 osób) i wspólnego muzykowania.

foto z <https://studionagranbpp.wordpress.com/>