Kategoria: Region
Opublikowano: 2016-06-24 14:31:59 przez system

Przywitaj wakacje ze Skodą w Gemini Park

Wybierając się samochodem w wakacyjną podróż, w końcu przychodzi moment, w którym trzeba zapakować do bagażnika wypchane po brzegi walizki. Jak to zrobić, by uniknąć nerwowych sytuacji? Autoryzowany dealer Skoda Auto Bączek wspólnie z Gemini Park Tarnów zapraszają na powitanie wakacji z atrakcyjnymi nagrodami.

W niedzielę 26 czerwca, w godzinach 11:00 – 18:00 organizatorzy zapraszają na wyjątkowe wydarzenie w Gemini Park, podczas którego umiejętności klientów centrum handlowego w pakowaniu wakacyjnego ekwipunku, zostaną poddane próbie czasowej.

Zabawa polegać będzie na jak najszybszym zapakowaniu bagażnika Skody specjalnie przygotowanymi paczkami o różnej wielkości. Wygra ta drużyna, która w jak najkrótszym czasie zapakuje cały bagażnik dostępnymi elementami.
Wszystkie wysiłki zostaną nagrodzone. Co godzinę drużyna z najlepszym czasem otrzyma zestawy grillowe i parasol plażowy, a dla najszybszych w trakcie całego dnia, autoryzowany dealer Skoda Auto Bączek przygotował wyjątkową niespodziankę – samochód Skoda z pełnym bakiem paliwa na weekendowy wyjazd! Nie zabraknie również atrakcji dodatkowych.

Zasady:
1. W zabawie udział biorą dwu lub kilkuosobowe zespoły. Każda tura zawodów trwa 1 godzinę.
2. Należy zapakować wybrane przedmioty spośród znajdujących się poza samochodem do bagażnika Skody.
3. Drużyny mogą swobodnie wybierać, z zastrzeżeniem, że raz włożonego przedmiotu nie można już wyciągnąć.
4. Rzeczy włożone do bagażnika samochodowego nie mogą być zgniecione, uszkodzone,
a bagażnik samochodu musi poprawnie się domknąć.
5. Nad przebiegiem pakowania czuwa Komisja Konkursowa, która w przypadku złamania zasad może zdyskwalifikować drużynę, po dwukrotnym, wcześniejszym ostrzeżeniu.
6. W każdej turze wygrywa drużyna, która w najkrótszym czasie spakuje najwięcej przedmiotów do bagażnika Skody. Nagrodą za zwycięstwo w danej turze jest zestaw grillowy i parasol plażowy.
7. Główną nagrodę – Skodę na weekend z pełnym bakiem paliwa – otrzyma drużyna, która uzyska najlepszy czas w pakowaniu spośród wszystkich konkursowych tur.