Kategoria: Region
Opublikowano: 2015-06-11 22:25:19 przez system

Spełnili swoje marzenia!

Zdobywcy Pucharu Tymbarku w kategoriach U-10 i U-12 spełnili swoje piłkarskie marzenie. Drużyny chłopców z województwa zachodniopomorskiego i łódzkiego oraz piłkarki z Małopolski i Opolszczyzny, wzięli udział w wyjątkowym spotkaniu z piłkarzami reprezentacji Polski, prowadzonej przez trenera Adama Nawałkę, w ramach nagrody głównej za zwycięstwo w XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Spotkanie odbyło się w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, gdzie trwa zgrupowanie reprezentacji przed eliminacyjnym meczem z Gruzją. - Bardzo jestem dzisiaj podekscytowany. Cały dzień czekaliśmy na to spotkanie z Reprezentacją – mówi Hubert z drużyny U-12 reprezentującej województwo łódzkie. W ekskluzywnym spotkaniu udział wzięła cała reprezentacja Polski ze sztabem oraz trenerem Nawałką i Zbigniewem Bońkiem.

Kadrowicze na stojąco oklaskami przywitali każdą zwycięską drużynę Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Podczas spotkania młodzi zwycięzcy Turnieju mogli porozmawiać z piłkarzami, zrobić sobie wspólne zdjęcia oraz zdobyć autograf swoich idoli. Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski i Grzegorz Krychowiak odpowiadali na pytania dziewcząt i chłopców, opowiadając o swoich początkach i piłkarskich przeżyciach. - Bardzo się cieszę, że spotkałam piłkarzy reprezentacji. Fajnie było móc zrobić sobie z nimi zdjęcie i wziąć autograf. Ten dzień będę pamiętała do końca życia – powiedziała Anita, zawodniczka reprezentacji województwa małopolskiego w kategorii U-10.

Spotkanie było częścią nagrody głównej za zwycięstwo w XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W piątek 12 czerwca dzieci wezmą udział w oficjalnym treningu reprezentacji, a w sobotę będą dopingować piłkarzy trenera Nawałki na Stadionie Narodowym, w meczu przeciwko Gruzji.