Kategoria: Region
Opublikowano: 2015-03-03 18:56:21 przez system

Studencie, daj się znaleźć

Ruszają największe targi pracy i praktyk w Polsce<br />

Z początkiem marca startuje III edycja Absolvent Talent Days, największych targów pracy i praktyk w Polsce. 10 marca organizatorzy odwiedzą krakowskie ICE Congress Centre, stwarzając studentom i absolwentom okazję do spotkania z najlepszymi pracodawcami.

Targi Absolvent Talent Days znalazły się w gronie najlepszych eventów roku 2014 według magazynu Event Manager News, za każdym razem przyciągając na swoje wydarzenia tysiące studentów zainteresowanych zatrudnieniem. Organizatorzy Absolvent Talent Days, twórcy portalu www.absolvent.pl, przede wszystkim stawiają na jakość i ciągły rozwój. Podążają za aktualnymi trendami i wyznaczają nowe, tworząc jedyne w swoim rodzaju targi pracy i praktyk, które w krótkim czasie osiągnęły status najlepszych w Polsce.

Wydarzenie skierowane jest do studentów, absolwentów i młodszych specjalistów najróżniejszych kierunków studiów - tutaj każdy znajdzie ofertę dla siebie. Podczas targów, uczestnicy będą mogli wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach oraz posłuchać paneli dyskusyjnych z udziałem znakomitych gości. Na krakowskiej edycji gościem specjalnym będzie wszystkim znany, aktor, reżyser filmowy i teatralny - Jerzy Stuhr. Oprócz tego, młodzi ludzie będą mieli okazję usłyszeć Jacka Drabika, Country Managera firmy Motorola Solutions Polska, Rafała Brzoskę, Prezesa Zarządu InPost oraz wiele innych inspirujących osób. Takie spotkania motywują słuchaczy oraz pokazują, że każda droga na szczyt zawodowej kariery jest wypełniona ciężką pracą, nieprzewidywalnymi zwrotami akcji i odważnymi decyzjami oraz szczęściem.

Na tegorocznych krakowskich targach będzie można spotkać przedstawicieli firm takich jak PZU, Shell, HSBC, Nokia, TVN i wielu, wielu innych. Oprócz spotkań z przedstawicielami firm, na wszystkich zainteresowanych czekają specjaliści ze strefy Pracuj.pl, z którymi można skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne, zrobić profesjonalne zdjęcie do CV oraz przeprowadzić krótką symulację rozmowy kwalifikacyjnej.

Na wydarzenie obowiązuje bezpłatny bilet do pobrania ze strony: www.talentdays.pl