Kategoria: Region
Opublikowano: 2016-05-11 14:48:58 przez system

Studenckie święto w Tarnowie

Święto studentów po raz kolejny zawita do Tarnowa. 12 maja tarnowskie żaki odbiorą symboliczne klucze do bram miasta. Juwenalia potrwają do 15 maja, a zakończy je finałowy koncert połączony z piknikiem studenckim.

VI Juwenaliowy Przedwieczór Kabaretowy zaplanowano w tarnowskim teatrze. Po godz. 18.00, po uroczystości otwarcia tegorocznych juwenaliów, na scenie pojawi się Kabaret Comedy Menshow. - Zapowiada się niesamowite widowisko. Comedy Menshow to zdecydowanie coś więcej niż tylko kabaret. To trzeba zobaczyć! - komentuje Kamil Spędzia, przewodniczący Rady Uczelnianej Samorządu Studentów PWSZ w Tarnowie.

Kolejnym wydarzeniem będzie piątkowa (13 maja) impreza znana wszystkim kinomanom - Nocny Maraton Filmowy. Nie zabraknie dobrej kinematografii. Organizatorzy planują projekcje filmowych hitów znanych z dużego ekranu. Początek o godzinie 18.00 tradycyjnie w auli PWSZ. - W trakcie projekcji, a w szczególności w przerwach pomiędzy filmami, będzie można posilić się potrawami z grilla. Zapraszamy na wielkie grillowanie – zachęca Kamil Spędzia.

Koncert główny Juwenaliów Tarnowskich połączony z piknikiem studenckim zaplanowano na niedzielę, 15 maja, na parkingu centrum handlowego przy ul. Błonie 2. Od godziny 14.30 na studentów i mieszkańców czekać będą liczne atrakcje piknikowe, m.in. wesołe miasteczko. Krótko potem na scenie pojawią się pierwsi artyści, a wśród nich Foxhill, Fingers, Lajt/Tafel, Sobota i Tomasz Niecik. Gwiazdą wieczoru będzie Kamil Bednarek.

Szczegóły imprez na www.juwenaliatarnowskie.pl