Kategoria: Region
Opublikowano: 2016-12-05 23:46:15 przez system

Św. Mikołaj zaprasza do Lodowej Krainy w Gemini Park

We wtorek 6 grudnia, najmłodsi będą mogli przenieść się do niezwykłej, magicznej lodowej krainy, w której spotkają Świętego Mikołaja. W godzinach 13:00 – 20:00 w Gemini Park Tarnów, na wszystkich spragnionych Świąt, czekać będzie mnóstwo atrakcji, konkursów i nagród.

Lodowa Kraina będzie zaaranżowanym w zimowym klimacie miejscem, w którym dzieci i ich rodzice z pewnością poczują świąteczną atmosferę. W czterech śnieżnych strefach, na najmłodszych czekać będzie nie lada wyzwanie – będą mieli okazję wykazać się umiejętnościami plastycznymi, przygotowując świąteczne dekoracje oraz ozdabiając wielkie, kartonowe domki iglo, które następnie zostaną połączone, tworząc wielką eskimoską wioskę. Te z dzieci, które będą chciały przygotować coś dla swoich najbliższych, będą mogły samodzielnie stworzyć piękne kartki świąteczne z życzeniami.

Tego dnia nie może oczywiście zabraknąć spotkania ze Świętym Mikołajem, który będzie przyjmował dzieci, rozmawiał z nimi, częstował słodkościami, a na życzenie rodziców, wręczy dzieciom prezenty. Każdy, kto odwiedzi Lodową krainę, otrzyma zdjęcie z Mikołajem, które będzie wspaniałą pamiątką tego spotkania. Nad najmłodszymi czuwały będą pomocnice Świętego Mikołaja – Bałwanki, a na rodziców w tym czasie czekać będzie bogata oferta zakupowa, wraz z przygotowanymi promocjami
i rabatami.