Kategoria: Region
Opublikowano: 2016-12-16 15:25:52 przez system

Tarnów ma multipleks

Pierwszy tarnowski multipleks jest już otwarty. Kino Cinema 3D od 16 grudnia jest dostępne dla publiczności. W kompleksie jednocześnie filmy może oglądać 800 osób, a dziennie będzie granych nawet 30 filmów.

Poza nowościami kinowymi i bajkami w 3D widzowie będą mogli oglądać Ligę Mistrzów, spektakle teatralne i inne wydarzenia. -Dla prawdziwych kinomanów mamy maratony, pierwszy z nich już w Sylwestra - zapowiada Katarzyna Krzyształowicz, dyrektor kina Cinema 3D w Galerii Tarnovia.

W ramach inwestycji powstało pięć sal kinowych, z których największa pomieści ponad 250 widzów, a najmniejsza 93 osoby. Kino Cinema3D wyróżnia nowoczesny design wnętrza. Główną inspiracją w projekcie kina jest kosmos i wielowymiarowość, czyli kluczowe elementy identyfikacji wizualnej marki. W foyer multipleksu widzowie odnajdą różnorodne nawiązania do kosmosu m.in. sufit imitujący niebo nocą czy podłogę rozświetloną diodami led. W obiekcie zainstalowano system nagłaśniający Dolby ATMOS , w którym każdy z głośników w tym samym może czasie odtworzyć zupełnie inne dźwięki, dzięki czemu projekcja filmu oddziałuje na widza nie tylko obrazem, ale i pełną przestrzennością dźwięku. Projektory w tarnowskim obiekcie są przystosowane do projekcji w najwyższej jakości obrazu 4K oraz projekcji trójwymiarowych w systemie DepthQ 3D. Technologia ta pozwala wyświetlać filmy 3D na srebrnym ekranie ze zwiększoną ilością klatek na sekundę.