Kategoria: Region
Opublikowano: 2015-04-21 18:56:07 przez system

Teatr na parkingu

Aktorzy „Solskiego” zawitają do Gemini Park Tarnów. Teatr wraz z tarnowskim Centrum Handlowym zapraszają na dwa bezpłatne spektakle, które odbędą się w nieco innej przestrzeni niż teatralna scena.

Spektakle rozegrane zostaną na terenie parkingu wewnętrznego w Centrum Handlowym, w specjalnie przygotowanej strefie, zlokalizowanej w „niebieskiej” części parkingu w alejce F-G, w której znajdzie się scena, oświetlenie oraz widownia.

- Rozmawiając z przedstawicielami Teatru na temat tego przedsięwzięcia, doszliśmy do wniosku, że spektakl teatralny jest w stanie w pełni zaistnieć również w innej przestrzeni, niż teatralna scena – mówi Kinga Witek, dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów. – Serdecznie zapraszamy naszych klientów i nie tylko! – dodaje.

Podczas bezpłatnych spektakli widzowie poznają opowieść o zakazanej miłości, w którą brną dojrzały mężczyzna i niedoświadczona nastolatka.

Spektakle odbędą się w piątek oraz sobotę, 24 i 25 kwietnia w Gemini Park Tarnów, o godzinie 21:30. Bezpłatne zaproszenia są do odbioru na wyspie kasowej teatru w Centrum Handlowym, tuż obok salonu Empik.

Wstęp dla widzów od 16 roku życia.