Kategoria: Region
Opublikowano: 2015-05-21 18:47:24 przez system

Variete szykuje się do premiery

- To ogromnie trudne przedsięwzięcie. Wymaga od aktorów niezwykłych umiejętności wykonania elementów tanecznych i akrobatycznych w połączeniu ze śpiewem. Spektakl o charakterze musicalu wymaga od aktora specyficznych umiejętności. Ważna jest także kwestia zgrania wszystkich elementów technicznych, takich jak nagłośnienie i scenografia. Intensywnie przygotowujemy się do premiery, która odbędzie się już 31 maja. Bilety na spektakl premierowy zostały sprzedane w godzinę! – chwalił się Janusz Szydłowski, dyrektor krakowskiego Teatru Variete.

Podczas dzisiejszej próby otwartej dla prasy można było obejrzeć pracę aktorów na czele z odtwórczyniami roli tytułowej w musicalu „Legalna Blondynka” – Barbarą Kurdej-Szatan i Nataszą Urbańską.

- Jak Państwo widzicie, intensywnie przygotowujemy się do premiery, zgrywamy ze sobą wszystkie skomplikowane elementy, testujemy sprzęt. Mamy jeszcze 9 dni na próby, i zamierzamy je dobrze wykorzystać. Pokażemy krakowskiej publiczności wyjątkowy spektakl, podczas którego młodzi zdolni artyści, nowy zespół nowego teatru pokaże co potrafi. Serdecznie wszystkich zapraszamy! – zaznaczył Janusz Józefowicz, reżyser spektaklu.

Bilety na musical „Legalna Blondynka” można kupić przez stronę internetową http://teatrvariete.pl/repertuar/