Kategoria: Region
Opublikowano: 2015-07-01 15:40:50 przez system

Wakacyjny plac zabaw przed Gemini Park

Letnie odwiedziny Gemini Park z pewnością będą jeszcze bardziej udane. Wszystko za sprawą przygotowanego na czas wakacji placu zabaw dla najmłodszych Gości Centrum Handlowego. Plac znajduje się tuż przy budynku Siemacha SPOT Tarnów, sąsiadującym z Gemini.

Wraz z początkiem lata, dobrej zabawy w Gemini będzie jeszcze więcej! Z placu zabaw, będzie można korzystać przez cały tydzień, w bezdeszczowe dni, w godzinach od 10:00 do 20:00. Dzieciaki wraz z rodzicami, mają do dyspozycji bezpieczne miejsce wyposażone w trzy zabawki: kule wodne, eurobungee oraz dmuchaną zjeżdżalnię. W tym roku maluchy będą mogły również do woli bawić się w złocistym piasku, a starsi poleżeć na leżakach pod palmami.

- Wakacyjny plac zabaw to kolejne działanie Gemini, poprzez które chcemy zapewnić najmłodszym klientom i ich rodzicom jak najlepsze warunki do wspólnego spędzania wolnego czasu. W zeszłym roku wydaliśmy na placu blisko 10 tys. żetonów, stąd cieszymy się, że plac cieszył się dużą popularnością. Serdecznie zapraszamy! – mówi Kinga Witek, Dyrektor Marketingu i PR Gemini Park Tarnów.

Korzystanie z placu zabaw jest darmowe. Aby wejść na plac należy okazać żeton, który pobrać można na terenie centrum handlowego, obok salonu Apart. Dzieci mogą przebywać na terenie placu wyłącznie pod opieką rodziców, bądź opiekunów prawnych.