Kategoria: Region
Opublikowano: 2017-02-07 14:56:26 przez system

Walentynkowe selfie za 1500 zł

Zaczyna się niewinnie, pierwsze dłuższe spojrzenie i to dziwne uczucie w brzuchu… Potem, następuje drugie spojrzenie i nagle… pierwsza randka! A jak u Was rodziło się uczucie?

Wspólnie z Gemini Park będzie można przypomnieć sobie te pierwsze wspólne chwile, bo zbliża się święto zakochanych i wyjątkowy konkurs.

Tarnowskie Gemini Park zachęca, by podczas tegorocznych Walentynek zrobić coś w duecie! Zakupy, obiad, kawa, a może wspólne selfie za które wygrać można aż 1500 złotych na zakupy.

W dniach 11 i 12 lutego wystarczy zrobić sobie zdjęcie we dwoje w Fotobudce i zaprezentować uczucie, które szczególnie warto podkreślić tuż przed 14 lutego. Oczywiście, miłość można okazać również rodzinie i znajomym – mamie lub tacie, a może bratu lub siostrze czy przyjacielowi – ponieważ kochamy przez całe życie i nie tylko jedną, wybraną osobę.

Poza oryginalną fotografią, należy również napisać krótki opis i zawrzeć w nim odpowiedź na pytanie: dlaczego osoba ze zdjęcia jest dla Ciebie wyjątkowa? Zdjęcia wykonane w Fotobudce w Gemini Park Tarnów trafią na facebook’owy profil centrum handlowego, a następnie zostaną poddane opinii internautów, która pomoże jury wybrać zwycięzców, do których trafi aż 1500 zł na walentynkowe zakupy w Gemini Park! Wyniki poznamy już 14 lutego.
Ponadto osoby, które nie będą brać udziału w konkursie, mogą w dniach 11-12 lutego wykonać bezpłatnie zdjęcia w Fotobudce, a następnie zabrać je ze sobą do domu, na pamiątkę wspólnej wizyty w Gemini Park Tarnów.

- Zachęcamy do wyrażania uczuć, odwiedzenia Gemini Park Tarnów i pokazania co oznacza dla Was miłość! Walentynki już blisko! Tym bardziej, że w sklepach oraz punktach usługowych czekać będą specjalne oferty i promocje dla zakochanych - mówi Krzysztof Blacha PR Manager z Gemini Park.