Kategoria: Region
Opublikowano: 2015-05-08 00:11:19 przez system

Wiec Kraków: Ponad 10 tysięcy zwolenników JKM

Ponad 10 tysięcy osób zgromadziło się na wiecu prezydenckim Janusza Korwin-Mikkego na Rynku Głównym w Krakowie, by wyrazić swoje poparcie dla kandydata. Był to największy wiec prezydencki w Polsce!

Europoseł Janusz Korwin-Mikke, kandydat partii KORWiN na prezydenta RP, przekonywał sympatyków, że kandydaci PiS i PO w rzeczywistości niczym się od siebie nie różnią. Wspomniał o wspólnej przeszłości Andrzeja Dudy i Bronisława Komorowskiego w Unii Wolności i zapewniał, że ich rywalizacja to tylko gra mająca na celu „ogłupienie wyborców i zachowanie istniejącego status quo”.

– Te wszystkie partie tylko udają prawicowe – mówił wśród entuzjastycznych okrzyków tłumu Korwin-Mikke. – Macie Platformę Obywatelską, która miała być partią liberalną, czy ona cokolwiek zliberalizowała? Nic. PiS miał dbać o suwerenność Polski, a kto wynegocjował traktat lizboński? Kto go zachwalał? Kto go podpisał? Kto go ratyfikował? PiS! – podkreślał. – To jest wszystko jedna wielka lipa, oni wszyscy udają. Udają, żeby się utrzymać przy korycie i tylko się bawią w dobrego i złego policjanta – przemawiał europoseł. – Mówią, że macie do wyboru albo liberałów, albo patriotów, a prawda jest taka, że nie macie żadnego wyboru, bo oni niczym się od siebie nie różnią – dodał.

Więcej:

nczas.com