Kategoria: Region
Opublikowano: 2017-04-05 15:26:45 przez system

Wielka Charytatywna Bitwa na Poduszki już w kwietniu

W niedzielę 23 kwietnia o godzinie 15 na Placu Szczepańskim w Krakowie rozegra się po raz 3. Wielka Charytatywna Bitwa na Poduszki czyli allin.pillowfight. Z nieba posypie się deszcz pierza za sprawą Fundacji Allin we współpracy z Ambasadą Krakowian oraz Foodsharing Kraków. Podczas wydarzenia przewidziana jest zbiórka na rzecz Krakowskiego Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami oraz Stowarzyszenia Wspierania Onkologii Unicorn. Na uczestników czekać będzie poczęstunek oraz liczne konkursy. Po bitwie wspólna zabawa na charytatywnym afterparty w Bombie Na Placu.

Już po raz 3 mieszkańcy Krakowa świętować będą mogli Międzynarodowy Dzień Bitwy na Poduszki. Fundacja Allin czyli All In Card i Foodsharing Kraków, a także zaprzyjaźniona Ambasada Krakowian pełni pozytywnej energii podjęli się stworzenia na Placu Szczepańskim prawdziwego pola bitwy! Walka będzie toczyć się do ostatniego pierza z poduszek, stworzonych specjalnie na ten dzień za sprawą partnerów akcji przez Studencką Spółdzielnie Produkcyjną all.clothing. Charytatywne poduszki będą czekać na miejscu na pierwszych uczestników Bitwy. Podczas eventu zorganizowany będzie flashmob prowadzony przez animatorów z ANIMATOR oraz konkurs na Najfajniejszą Piżamę - dla najlepiej przebranych przewidziane są nagrody.

Allin.pillowfight Wielka Krakowska Bitwa Na Poduszki to ogólnomiejska akcja charytatywna skierowana do wszystkich mieszkańców Krakowa. Tegorocznym celem będzie zbiórka funduszy i darów dla zwierzaków, podopiecznych Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Do Bitwy Wojowników rozgrzeje firma Animator, która roztańczy cały Plac Szczepański i poprowadzi animacyjne zabawy. Po całości odbędzie się sprzątanie pobojowiska. Aby ptasia ofiara nie poszła na zmarnowanie z zebranego pierza, zostaną uszyte charytatywne pufy które zostaną przekazane na cele charytatywne.

Po męczących wyczynach bitwy organizatorzy zapraszają na afterparty do Bomby Na Placu.

Dotychczasowy rekord z największej bitwy na poduszki został ustanowiony w Groningen (Holandia) i wynosi niecałe 3 000 uczestników.

Na uczestników czekać będą konkursy, w tym dla najciekawiej ubranych Wojowników oraz słodki poczęstunek.

Program eventu:

Zróbdobrze - akcja charytatywna na rzecz KTOZ

Konkurs - na najfajniejsze piżamowe przebranie

Bitwa - wydarzenie będzie miało formę zgromadzenia publicznego. Zapoznajcie się z regulaminem aby bawić się radośnie i bezpiecznie.

Sprzątanie - zbieramy pierz na charytatywne pufy Allin.clothing

Afterparty - gdy już pierz opadnie zapraszamy na imprezę do znanej z tego co najlepsze Bomba Na Placu.