Kategoria: Region
Opublikowano: 2021-11-12 20:24:18 przez eb

Wirtualne Targi Pracy AGH

Centrum Karier AGH zaprasza do udziału w jesiennej edycji Targów Pracy AGH. Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 16–18 listopada w formule wirtualnej, obejmie warsztaty i prezentacje tematyczne, rozmowy z przedstawicielami aż 60 firm, dostęp do ofert pracy oraz konsultacje CV.

Targi Pracy AGH to dla studentów i absolwentów AGH, oraz innych krakowskich uczelni, szansa na rozwój zawodowy, a dla pracodawców – możliwość rekrutacji dobrze wykształconej kadry. Organizatorzy, niezależnie od obecnie istniejących ograniczeń, umożliwią bezpośredni kontakt pomiędzy kandydatami, a pracodawcami.

Aby wziąć udział w bezpłatnym wydarzeniu, należy się zarejestrować. Rejestracja zapewni dostęp do platformy, dzięki której uczestnicy będą mogli m.in. uczestniczyć w prezentacjach i warsztatach oraz kontaktować się z wystawcami.

Uczestnicy Wirtualnych Targów Pracy będą mogli w trakcie wydarzenia zapoznać się z ofertą i specyfiką pracy w ponad 60 różnych firmach, reprezentujących branże inżynierskie, ekonomiczne, czy te związane z pracą w sektorze publicznym. Wśród pracodawców są w tym roku m.in. Górażdże Heidelberg Cement Group, Lhoist Zakłady Wapiennicze, Celsa Huta Ostrowiec, Allegro, LG Energy Solutions, Strabag, Nokia.

Odwiedzjący targi pracy będą mogli skorzystać z konsultacji CV oraz porad prawnych. Ponadto pracodawcy przygotowali szereg prezentacji i warsztatów tematycznych. „Jak zbudować profesjonalny profil w social mediach i otrzymywać interesujące oferty?”, „Ilu inżynierów potrzeba, żeby… zaprojektować silnik lotniczy?”, „Dlaczego brakuje nowych samochodów?” – to tylko niektóre z kilkudziesięciu spotkań, w których mogą wziąć udział studenci oraz absolwenci AGH oraz pozostałych krakowskich uczelni.

Szczegółowe informacje dotyczące programu, wystawców oraz możliwość rejestracji dostępne są tutaj.